HC Stadion Vrchlabí – Podaří se Stadionu urvat 3 body na domácím ledě?
Preview k zápasu

Podaří se Stadionu urvat 3 body na domácím ledě?

31.01.2012
Raina Jarošová

V dalším kole nástavby se HC Stadion Vrchlabí setká doma s týmem z Hronova. Jejich vzájemná bilance je 1:1, na domácím ledě prohráli vrchlabští vysoko 6:3 a naopak v odvetném zápase Stadion vyzrál na Wikov poměrem 4:2.

Tým Hronova se nachází na třetím místě tabulky. V prvním kole nadstavbové části se Hronov setkal s Novým Městem nad Metují, který porazil hravě 5:3. Následující zápas s Třebechovicemi už byl o něco těžší, Wikov musel pokaždé dotahoval náskok hostujícího týmu, ve třetině se jim podařilo zápas otočit a udržet těsnou výhru 6:5.

HC Stadion Vrchlabí vyzrál v prvním kole na tým z Náchoda, který porazil vysoko 8:4. V tabulce se vrchlabští nacházejí na druhém místě pod Novým Městem, které je opět a stále na prvním místě tabulky. Na již zmíněné Nové Město bohužel Vrchlabí ve druhém kolem nástavby nestačilo a po marném dotahování náskoku tří gólů prohrálo poměrem 2:3.

Další zajímavý zápas se odehraje ve středu od 18:00 na ZS ve Vrchlabí.