HC Stadion Vrchlabí – Po týdnu pauzy na zápas do Třebechovic
Preview k zápasu

Po týdnu pauzy na zápas do Třebechovic

09.02.2012
Raina Jarošová

K dalšímu utkání HC Stadion Vrchlabí zajíždí do Třebechovic nad Orebem. Dva vzájemné zápasy v první části KLM skončily výhrou domácích, takže skóre je vyrovnané 1:1. Teď se však hraje od začátku a jde o tři cenné body do tabulky.

Týmu Vrchlabí se poslední zápas vydařil. Proti Jaroměři se jim podařilo zvítězit vysokým rozdílem čtyř branek 5:1. V tomto zápase si Martin Filip připsal 4 body za dva góly a dvě asistence. Celkově má v nadstavbové části HC Stadion Vrchlabí na kontě 3 výhry a 1 prohru, kterou utržilo v Novém Městě nad Metují.

Naopak Třebechovicím se ve druhé části KLM vůbec nedaří. Ze čtyř zápasů mají na kontě pouze jednu výhru a to právě s Jaroměří, kterou porazily poměrem 6:3. Potom přišly prohry s Hronovem, Náchodem a v posledním zápase Třebechovice nestačily na Nové Město nad Metují, které je rozneslo na kopytech výsledkem 7:1.

Další zápas se odehraje v neděli od 17:00 v Třebechovicích.