HC Stadion Vrchlabí – Po šesti letech na stadion do Dvora
Preview k zápasu

Po šesti letech na stadion do Dvora

12.11.2011
Raina Jarošová

V neděli HC Vrchlabí zajíždí na zimní stadion Dvora Králové. Oba týmy se na ledě potkají po šesti letech, v letošním ročníku poprvé. HC Tambor Dvůr Králové je s pěti body na desátém místě tabulky, Vrchlabí s 15 body se ocitá na místě čtvrtém.

Dvůr Králové v prvním kole nestačil doma na HC Náchod a prohrál poměrem 1:9. V dalších kolech se střídaly prohry s výhrami. HC Hronov Tamboři porazili až na nájezdy 6:5, následovala prohra s Novou Pakou 3:4, poté výhra nad HC Opočno. Od pátého kola však Dvůr jen prohrál (doma s Novým Bydžovem, s týmem SK Třebechovice). V zatím posledním, sedmém, kole nestačil na HC Jaroměř, která Tambor porazila vysoko 9:1. Jediný gól tohoto utkání vstřelil Lelka z trestného střílení.

HC Stadion před domácími diváky rozstřílel v sedmém kole HC Opočno deseti góly a zároveň uhájil čisté konto. Kromě dvou proher s Náchodem a Hronovem má Vrchlabí na kontě 5 výher. Na domácím ledě porazilo Jičín, Nové Město nad Metují a již zmíněné Opočno. Ve venkovních zápasech na Stadion nestačil tým Semechnic, kterému nasázel osm gólů, a tým Nové Paky.

Nedělní utkání se odehraje od 17:00 na zimním stadionu ve Dvoře Králové. Očekává se velký souboj o cenné tři body. Nezapomeňte přijet podpořit své hokejisty v krajském derby!