HC Stadion Vrchlabí – Místo Kladna přijede Chrudim

Místo Kladna přijede Chrudim

25.08.2010
Redakce

Čtvrteční přípravné utkání proti Kladnu se kvůli velké marodce kladenského týmu neuskuteční. Vedení HC Vrchlabí ale dokázalo narychlo sehnat jiného soupeře - ve čtvrtek v 18:00 se ve vrchlabské Elektromont Aréně představí tým HC Chrudim!

Co čekat od soupeře, který ještě v červnu nevěděl, zda bude i nadále v první lize? Přípravnými zápasy prochází Chrudim zatím vítězně, ale dosavadní soupeři byly druholigové celky Trutnova a Nymburku, dále pak na samostatné nájezdy porazila Chrudim polský tým Jastrzebie. Ani Vrchlabí si v přípravných zápasech, zvláště pak na domácím ledě, nevede špatně. V loňské sezóně byl stav vzájemných utkání mezi HC Vrchlabí a HC Chrudimí 2:2.

Na soupisce Chrudimi je gólman Landsman, který letní přípravu strávil ve Vrchlabí, vrátil se Šeda, zůstali Toužimský, Blažek, Zukal, Fořt, Kaut, Král a Žák, mezi další známe jména pro vrchlabské patří Jan Jaroměřský. Naopak do Vrchlabí přišli z Chrudimi Petr Mocek, Koutský, Poskočil a Bláha.

Sestavy z minulých utkání:

HC Chrudim: Landsman, Ament - Kobela, Kuncl, Martinec, Semorád, Šeda - Toužimský, Charousek, Fořt, Král, Žák - Zukal, Vágner, Luštinec, Kaut, Goiš - Klejna, Jaroměřský

HC Vrchlabí: Ševčík, Koutský - Poživil, Pácal, Bendík, Chaloupka, Beňa, Hanzl, Poskočil, Mocek - Bakrlík, Filip, Rusnák, Kubeš, Hubáček, Drábek, Urban, Bláha, Sajdl, Bezouška, Zima, Látal