HC Stadion Vrchlabí – Lvi ze Slaného přijíždí do Krkonoš

Lvi ze Slaného přijíždí do Krkonoš

08.03.2012
Jana Poskerová

HC Lev Slaný, vítěz Středočeského kraje míří v sobotu změřit síly v prvním utkání proti domácímu HC Stadionu Vrchlabí. Oba celky za sebou mají zápasy proti Hvězdě Praha a Lomnici nad Popelkou. A v současné době je to celek Vrchlabí, kdo kvalifikaci vede.

Hosté ze Slaného vyšli jako vítězové z boje s pražskou Hvězdou, zato Lomnici pokořit nedokázali. V odehraných zápasech nastříleli osm gólů a šest obdrželi. Vrchlabí zvítězilo v obou venkovních zápasech a jeho bilance je devět vstřelených a čtyři inkasované góly.

Na led vyjedou svěřenci trenéra Biegla v sobotu v 17,00 hodin v DD Elektromont aréně, tak přijďte fandit.

Pro fanoušky je opět připravena tipovací soutěž: Tentokrát se ptáme na střelce posledního domácího gólu. Ze správných tipů vylosujeme výherce a dalších pět šťastlivců odměníme volnou vstupenkou. Vaše tipy odevzdávejte na obvyklém místě u prodeje fans předmětů do konce druhé třetiny.