HC Stadion Vrchlabí – Kvalifikaci zahájíme v Lomnici

Kvalifikaci zahájíme v Lomnici

02.03.2012
Jan Bažant

V neděli 4.3. zajíždí Hc Stadion Vrchlabí ke svému prvnímu utkání v kvalifikaci o postup do II. ligy. Představíme se na ledě mistra Libereckého kraje, týmu Hc Lomnice nad Popelkou.

Poslední mistrovské utkání mezi Vrchlabím a Lomnicí se odehrálo v rámci regionální ligy A ještě v minulém století , konkrétně v roce 1993. Zápas tehdy skončil smírně 8:8. Pak se cesty rivalů rozdělily, Vrchlabí slavilo postup do Krajského přeboru a Lomnice ještě několik let působila v Regionální lize, než konečně v sezóně 1998/1999 nastoupila do Krajské ligy.

Letošní sezóna se Lomnici velmi vydařila, zatímco náš celek musel o vítězství v lize bojovat až do posledního zápasu , soupeř si prvenství zajistil už s předstihem , ligu vyhrál s šestibodovým náskokem před TJ Bohemians Praha. Jediný celek, na který Lomnice letos nebude příliš ráda vzpomínat je VTJ Liberec, který dokázal Lomnické třikrát porazit a zdolat tento tým se podařilo Lomnici až v posledním vzájemném zápase, kdy na domácím ledě Liberec porazili poměrem 7:3. Co se týče vzájemného měření sil mezi Stadionem a Lomnicí v této sezóně, sehráli jsme s Lomnicí dva přátelské zápasy, v obou dvou se z výhry radoval soupeř, poprvé nás v DD Elektromont aréně deklasoval 8:1. V odvetě na domácím ledě opět zvítězila Lomnice už vyrovnanějším poměrem 7:4.

Přijeďtě podpořit naše kluky do Lomnice k prvnímu zápasu kvalifikace v co největším počtu a vytvořme našim hráčům v Lomnické hale domácí prostředí ! Zápas začíná na ZS v Lomnici nad Popelkou v 16:45.