HC Stadion Vrchlabí – K poslední venkovní přípravě do Benátek nad Jizerou

K poslední venkovní přípravě do Benátek nad Jizerou

01.09.2010
Jan Hanuš

Přípravné období kráčí do finiše a na vrchlabské hokejisty čekají již jen tři zápasy. K poslednímu venkovnímu zajíždějí horalé do nedalekých Benátek nad Jizerou, kde zápas začíná tradičně v 18:00

Po vysoké domácí prohře s Chrudimí a úterní remíze v Hradci Králové zajíždí hokejisté Vrchlabí na led Benátek nad Jizerou ke svému již devátému přípravnému utkání. Z osmi dosud odehraných utkání odešel Řeháčkův výběr třikrát poražen, v Hradci uhrál remízu a porazil Litoměřice, Benátky nad Jizerou a dvakrát Kadaň.
Oproti poslednímu vzájemnému utkání již neuvidíme v benáteckém dresu i ve Vrchlabí velmi známého Petra Hracha kterému nebyla prodloužena smlouva a hledá si nové angažmá. Ve středu se benátecký kádr zúžil o další čtyři jména, bek Tomáš Vozka si taktéž hledá nové angažmá a další dva obránci, Marek Hataš s Davidem Müllerem a útočníkem Jakubem Klímou budou nastupovat za druholigový Nymburk.
Naopak loňský nejproduktivnější benátecký obránce Petr Kolmann, se do Benátek vrátil z extraligového Liberce.

Zimní stadion Benátky nad Jizerou
2.9. 18:00
HC Benátky nad Jizerou příprava HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu