HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu do Nové Paky

K dalšímu zápasu do Nové Paky

03.11.2011
Raina Jarošová

V neděli se uskuteční souboj mezi HC Stadionem Vrchlabí a TJ Bruslařským klubem Nová Paka, kam vrchlabští hokejisté zajíždějí. Mančafty se střetly již v Metuje Cupu, kdy hostující Vrchlabí vyhrálo 6:3. Nové Pace se v turnaji nepodařilo získat ani bod, skončila na posledním místě.

Nová Paka je, co se týče výsledků, jednou nahoře a jednou dole. V prvním domácím zápasu podlehla Novému Bydžovu 1:4, v dalším kole se k radosti domácích fanoušků konal obrat o 180 stupňů, když doma porazila HC Opočno vysoko 8:1. Ve Dvoře Králové těsně porazila domácí 4:3 a poté následovaly už jen prohry – nepovedl se jí domácí zápas s SK Třebechovice p. Orebem, kdy dostala osm gólů, poté následovala prohra v Jaroměři 6:3.

Vrchlabští začali novou sezónu KLM třemi výhrami – doma porazili Jičín a Nové Město n. Metují, venku se jim podařilo porazit Semechnice 8:2. V dalších zápasech se HC Stadionu už nedařilo. V přátelském zápasu s Lomnicí prohrálo Vrchlabí 7:4, těsným poměrem gólů nestačilo na Náchod, který vyhrál 4:3 a v posledním domácím zápase neudrželo krok s Wikovem Hronov, který Vrchlabí bez problémů přehrál poměrem 6:3.

Nedělní utkání se koná na zimním stadionu v Nové Pace od 17:00. Bruslařský klub se pohybuje ve středu tabulky na osmém místě se šesti body, Vrchlabí jen o dvě příčky výše s devíti body. Přijeďte podpořit svůj tým!