HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion musí uhrát body v Hronově

HC Stadion musí uhrát body v Hronově

21.02.2012
Raina Jarošová

K dalšímu utkání nadstavbové části zajíždějí naši hokejisté na led Hronova. První vzájemný zápas vyhrál HC Wikov Hronov, další dva už byly v režii Vrchlabí. V tomto zápase však každý tým půjde do boje o 3 cenné body.

Vrchlabí se v nedělním zápase podařilo sesadit rivala z prvního místa, v domácím utkání nedalo Novému Městu nad Metují žádnou šanci a fanoušci, kteří přijeli podpořit hostující tým, odjeli zklamaní. Naopak vrchlabská aréna se radovala, HC Stadion vyhrál poměrem 4:2 a o dva body odskočil před Nové Město.

HC Wikov Hronov zářil v posledních dvou zápasech. S Třebechovicemi vyhrál vysoko poměrem 8:4 a v kole předtím porazil nyní už druhý tým tabulky Nové Město nad Metují také vysoko 7:4. Nové Město dorazilo do Hronova pouze v deseti hráčích, další dorazili až o 10 minut později. Celkově se Hronovu na Nové Město daří, v letošní sezóně je to již třetí zápas, který nad ním vyhrál. Vrchlabí má však s Hronovem pozitivní bilanci a další šanci na výhru může využít už ve středu.

Středeční zápas se odehraje od 18:00 na zimním stadionu v Hronově.