Dorost

HC Krkonoše v Kolíně

18.10.2010
Barbora Bjelková

První třetina byla v celku vyrovnaná. Do druhé třetiny nastoupili krkonošští s větším nasazením a to se jim vyplatilo. Ve 33. minutě střelil branku David Smékal, což mužstvo nabudilo ještě víc, ale ve třetí třetiny začalo domácí družstvo Kolína hrát tvrdě. Během pár minut byli na straně HC Krkonoše tři zranění hráči, což dost oslabilo celý tým. V 53. minutě skóroval domácí Hlaváček. Zápas ale nakonec skončil nerozhodně 1:1. Po nájezdech vyhrál domácí celek 1:2

Dne 17. 10. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost, na hřišti hostujícího mužstva zápas proti celku Kolín

Sestava HC Krkonoš: Polák, – Kadavý, Erban, Tauchman, Žalud, Petřík – Vacek, Smékal, Augustín, Krsek, Stanev, Průšek, Dufek, Bjelka

Hosté: Váňa – Veselý, Nedbal, Málek, Marvánek, Hejný, Král, Křeček, Trněný, Pipek, Zámečník, Krumpholc, Veselovský, Hájek A. , Hájek J. , Hlaváček, Jaroš, Kozák

Stav utkání po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0