HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá TJ Sokol Semechnice

Do Vrchlabí zavítá TJ Sokol Semechnice

05.12.2011
Raina Jarošová

Ve středu HC Stadion Vrchlabí poctí svou návštěvou TJ Sokol Semechnice. Ve 13. kole KLM se mohou pokusit o získání cenných bodů, první společný zápas však dopadl lépe pro Vrchlabí, které vyhrálo vysoko 8:2.

Semechnice v posledním kole nestačily na tým z Jaroměře, který jim nasázel deset gólů, z toho pět ve třetí třetině. Semechnice nyní okupují poslední místo tabulky, na svém kontě mají pouhé dva body, a to ze zápasů s Novou Pakou, která vyhrála na samostatné nájezdy 4:3 a poté z 11. kola, ve kterém semechničtí nad Třebechovicemi získaly bod v prodloužení.

Vrchlabí v předchozím kole získalo dva body po prodloužení na novém stadionu v Jičíně. Po třech třetinách byl stav utkání 2:2 a v dalších minutách rozhodl o výhře Stadionu Martin Filip. Vrchlabští hráči jsou s 29 body na druhém místě v tabulce, stále se snaží dohnat náskok vedoucího Nového Města nad Metují. Vrchlabí má na kontě pouze dvě prohry, na začátku soutěže se jim nepovedl zápas s Náchodem a Hronovem.

Další kolo krajské ligy mužů se odehraje ve středu od 18:00 na ZS ve Vrchlabí.