HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí se řítí Kadaň

Do Vrchlabí se řítí Kadaň

09.08.2010
Jan Hanuš

Teprve ve třetím přípravném zápase se ukáže domácímu publiku vrchlabský tým trenéra Řeháčka. K prvnímu domácímu utkání si horalé pozvali mužstvo Kadaně.

Naše hokejisty čeká již třetí přípravný zápas a první od 16. února na domácím ledě. Našemu soupeři, hokejistům Kadaně se v přípravě zatím daří. K prvnímu zápasu cestovali do nedalekého Chomutova a podařilo se jim zaskočit horkého favorita na vítězství v první lize a přivezli si domů vítězství 4:5. Na Chomutov ostatně Kadaň tradičně umí, čemuž svědčí i dvě výhry kadaškých nad stejným soupeřem v loňském roce.

V druhém zápase se Kadaň představila doma a nováčka první ligy z Písku přehrála jasným výsledkem 5:2. Skóre zápasu otevřel ve třetí minutě Mareček, ve druhé části hry přidal druhý gól Kalinovič a třetí Topinka. V polovině poslední části hry zvýšil náskok Kadlec a poslední branku kadaňských vstřelil Bauer. Za hosty se dvakrát trefil Polodna.

Před sezónou se vrátili do Chomutova Ondřej Fiala, Martin Mazanec a Jan Rutta, do Karlových Varů se vrátil Dmitrij Tsyganov. Úzká spolupráce s Chomutovem je je vidět i v příchodech, neb kadaňský dres oblékne Stanislav Mikšovic, Václav Eiselt, a Josef Révay. Z Karlových Varů bude působit v Kadani Jakub Maareček, Petr Přindiš nebo Jan Topinka.

D&D Elektromont Aréna
10.8. 18:00
HC Vrchlabí Příprava SK Kadaň
znak týmu znak hokej.cz znak týmu