HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí přijíždí Nové Město

Do Vrchlabí přijíždí Nové Město

21.10.2011
Jana Poskerová

Nedělní zápas se blíží a do Vrchlabí se chystá soupeř z Nového Města nad Metují, TJ Spartak. Setkání týmů HC Stadionu a TJ Spartaku bude v neděli prémiové.

TJ Spartak má v současné také šest bodů a to za vítězství 6:2 nad Jaroměří a za výhru nad Třebochovicemi 5:3. Vrchlabí porazilo těsně Jičín 6:5 a vysoko Semechnice 8:2. Vzájemný zápas tedy přinese lítý boj o další body do tabulky. Mezi zatím nejúspěšnější střelce patří Pavel Kodym (3) a z domácích je to Libor Mašek (4).

Na soupisce hostí se objevuje jméno známé ve Vrchlabí ještě z první ligy a to Ondřej Potuček, který nastupoval za Trutnov a poté měl prezentovat i klub HC Vrchlabí. Nyní tedy obléká dres Nového Města.

Zápas začíná v neděli v 17 hodin ve Vrchlabí.

Sestavy z minulých zápasů:
TJ Spartak Nové Město:Čáp - Hejduk - Jakl, Marša, Dittrich, Burdych, Plíhal, Stehno, Kodym, Praus, Vlček, Janoušek, Potuček, Mach, Chmelík, Reichmann
HC Stadion Vrchlabí:Biegl – Hlaváč, Mádle – Houda, Zázvorka – Bušek, Blažej Michael – Hajna, Kovář, Šrámek – Oppelt, Filip, Svoboda – Marek, Mašek, Blažej Martin