HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí přijedou Třebechovice

Do Vrchlabí přijedou Třebechovice

15.11.2011
Jan Bažant

Už deváté kolo Krajské hokejové ligy bude hráno ve středu 16.11. Vrchlabí se v něm na domácím ledě představí proti týmu Sk Třebechovice pod Orebem.

Náš tým v posledním 8. kole zajížděl na led dávného rivala a soupeře z krajské ligy, tým Dvora Králové. Po divokém průběhu se našemu týmu přeci jen podařilo Dvůr v krajském derby porazit a připsali jsme si tak cenné 3 body. V tabulce tak náš tým figuruje na 3. místě s 18 body. Před námi jsou pouze týmy Nového Města nad Metují a Jaroměře, které mají 21 bodů. Zápas s Třebechovicemi bude také přímý souboj o postavení v tabulce, protože náš soupeř má shodně bodů a je horší pouze o celkové skóre.

Soupeř má prozatím bilanci šesti výher a dvou proher. Zajímavé je, že všechny výsledky Třebechovic jsou po základní hrací době, tedy ani jednou tým nehrál prodloužení. Brankářskou jedničkou týmu je Petrů Pavel s průměrem 2,71 branky na zápas. Naopak nejvetší ofenzivní sílou týmu jsou Branda Vladimír a Polák Jaroslav, oba hráči mají na svém kontě 8 branek, to znamená v průměru 1 branku na zápas. Nejlepšího výsledku dosáhly Třebechovice v 6. kole, kdy rozstříleli Nový Bydžov 11:3. V posledním kole se jim ale už tak střelecky nedařilo a podlehli Jaroměři těsně 3:4.

Snad naši hráči navážou na dobré výkony z posledních zápasů a 3 body zůstanou doma ve Vrchlabí. Zápas začíná na ZS od 18. hodin.