HC Stadion Vrchlabí – Dnes derby v Hradci

Dnes derby v Hradci

18.09.2007
Jakub Gabriel

Ve středu od 18:00 se na zimním stadioně v Hradci Králové střetnou vrchlabští hokejisté s týmem HC VCES Hradec Králové. Vrchlabští po prohře na nájezdy s Berounem, porážce v Chomutově a pondělní výhře s Mostem se drží na 4. místě ve skupině Západ. Před nimi se drží Chomutov, který je bez ztráty jediného bodu, Havlíčkův Brod a Mladá Boleslav, která má ještě zápas k dobru právě s Hradcem.

Pro Vrchlabí to nebude lehké utkání, protože Hradeckým se v minulých zápasech vůbec nevedlo, a tak zítra budou bojovat o své první body. Oba první zápasy prohráli a navíc vstřelili jen dvě branky. Nejdřív prohráli doma s Havl. Brodem 2:3, kde rozhodující branka padla půl minuty před koncem. Poté si přijeli do Kadaně pro prohru 3:0. Po dvou utkáních jsou na posledním místě, mají ale o zápas méně, protože zápas s Mladou Boleslaví byl odložen na 29. října.

V Kadani nastoupili hokejisté z Hradce v této sestavě: Hylák - Toužimský, Kolář, Karlíček, Hendrich, Pazdera, Klement, Lesák - Starý, Roubík, Kadlec - Haluza, Koudelka, Vondráček - Sakrajda (41. Šeda), Domin, Suchý - (Klejna, Rákos, Zohorna).

Ve stejný den se ještě odehrají tyto zápasy:

17:30 BK Mladá Boleslav - KLH Chomutov

17:30 SK HC Baník Most - HC Berounští Medvědi