HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše přivítali Bílé Tygry z Liberce

HC Krkonoše přivítali Bílé Tygry z Liberce

01.11.2010
Barbora Bjelková

Po nevýrazné 1.třetině obou mužstev se začal zápas vyvíjet ve prospěch hostujícího mužstva, které nás začalo přehrávat jak po fyzické tak i herní stránce. Ke konci 2. třetiny byla znát na našich hráčích únava, která byla zapříčiněna nízkým počtem hráčů. Za tento výkon je nelze nijak výrazně kritizovat, ale ani chválit. Zejména pak i výkony obou našich gólmanů, kterým opravdu zápas nevyšel dle jejich představ.

Dne 28.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše 8.třídy s mužstvem TJ Bílí Tygři Liberec na domácím ledě.

Sestava domácích: brankáři– Háze,Kubín-obránce – Jiřička, Chleborád, Mikulík, Mikšík – útočník – Věříš, Lamač, Patzelt, Chlouda, Tatar, Virág

Hosté: brankář – Stezka, Dědek - obránce – Klinger, Kysilka, Suchý, Jadrný – útočník – Lukeš, Černý, Švík, Chlum, Bělohorský, Němeček, Vyladil, Babec, Lakatoš, Šír.

Stav utkání po třetinách: 0:2, 1:5, 0:5

Výsledek: 1:12

Střelci: Za domácí skoroval Tatar za hosté pak Lakatoš 2x, Švík 2x, Bělohorský 5x, Babec, Šír, Chlum