HC Krkonoše v Benátkách nad Jizerou

25.10.2010
Barbora Bjelková

Krátké shrnutí zápasu
První třetina začala pro Krkonoše velice úspěšně, již ve druhé minutě se dostali do vedení. To si udrželi pouze do třinácté minuty, pak už krkonošským tolik štěstí nepřálo. Druhá třetina se moc nedařila, ale přesto se náš dorost nevzdával. Po druhé třetině, kdy byl stav 4:2, se zdálo být vše ztraceno, ale naši hoši se nevzdali jen tak lehce, bojovali a výsledek upravili na 4:3

Dne 24. 10. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost, na hřišti hostujícího mužstva zápas proti celku Benátky n/J

Sestava domácích: Prchlík, – Kadavý, Erban, Tauchman,Junek, Petřík – Vacek, Vitoušek, Smékal, Augustín, Krsek, Stanev,Kerekanič, Šelep, Bjelka, Průšek

Hosté: Špaček – Šrámek, Semnád, Černý, Ondrušek, Hloška, Kotek, Tůma, Šťastný, Fedymycz, Špican, Havel, Petrák, Kalfiry, Duchoslav, Kuzďas, Novák, Hukal, Vacek, Černý, Maybušek

Stav utkání po třetinách: 2:1,2:1, 0:1

Výsledek: 4:3

Střelci: Krsek(Tauchman); Maybušek; Novák(Kuzďas); Novák; Šrámek; Krsek(Erban); Tauchman(Krsek)