HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Dvůr Králové nad Labem/Náchod
Junioři

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC Dvůr Králové nad Labem/Náchod

25.10.2010
Barbora Bjelková

Do Vrchlabí zavítalo hostující mužstvo Dvůr Králové nad Labem / Náchod II. Družstvo hostující juniorky bylo do soutěže původně přihlášeno jako HC Jaroměř, ale rozhodnutím výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje došlo k jeho přejmenování. Po celý zápas byla patrná jednoznačná převaha domácího mužstva, které tentokrát svůj výkon okořenilo i brankově, a bylo k vidění i několik pohledných akcí na jeden dotek s finálním ukončením téměř do prázdné branky. Mužstvo podalo přesně takový výkon, jaký od něj trenéři vyžadují. Je jenom škoda tří inkasovaných branek po individuálních chybách, kterých se je nutné proti silnějším soupeřům vyvarovat.

Dne 23.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Dvůr Králové nad Labem / Náchod II na zimním stadiónu ve Vrchlabí .

Sestava domácích: Jeschke /od 31. minuty Abrahám/ - Serbousek, Rathouský, Poul, Gabriel D., Brunclík, Pavelka, Havel - Řehák, Perutek, Hrdlička, Luňák, Fuks, Davídek, Brandejs, Fleischer, Srnský,Gabriel J.

Hosté: Hlavatý /od 39. minuty Hrubý/ - Balko, Frohlich, Hetfleiš, Zdráhal, Joska, Kocián, Koprda, Khol, Krištof, Pekárek, Rychtera, Tikal, Boroš

Stav utkání po třetinách: 6:0, 6:2, 2:1

Výsledek: 14 : 3

Střelci: 3. Perutek, 4.Gabriel J./Davídek/ 11. Poul /Davídek, Luňák/, 14. Davídek /Fuks, Luňák/ 18. Fleischer /Srnský/,19. Hrdlička /Perutek, Řehák/, 22. Luňák/ Fuks/, 24. Perutek /Řehák/, 26. Luňák /Fuks, Davídek/, 33. Hrdlička /Perutek, Serbousek/, 38. Hrdlička /Perutek, Serbousek/, 39.Srnský, 53.Perutek /Serbousek/, 56.Perutek /Řehák, Hrdlička