HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí v Bydžově

Vrchlabí v Bydžově

25.10.2010
Barbora Bjelková

Vrchlabí - Jaroměř:Jednoznačný průběh zápasu, vrchlabští od začátku do konce přehrávali soupeře ve všech směrech.
Vrchlabí - Nový Bydžov:Vyrovnaný zápas, vrchlabští se ujali vedení překvapivě hned v první minutě a na konci první třetiny přidali ještě druhý gól. Dvoubrankové vedení hájili až do konce 3.třetiny, kdy jedinkrát kapituloval vrchlabský brankář. Poslední dvě minuty již vrchlabští odolali a dotáhli zápas do vítězného konce.
Vrchlabí – Nová Paka/Jičín:K tomuto výsledku není co dodat, vrchlabský brankář měl za celý zápas šest jednoduchých zákroků a hra se odehrávala neustále na polovině soupeře.

Dne 23.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída 3 zápasy v Novém Bydžově s celky Jaroměře, Nového Bydžova a Nové Paky-Jičína

Sestava Vrchlabí: Perička R. – Cerman, Jirků, Bílek, Boukal, Horák, Fiala, Janků, Chlum, Kolda, Koldovský, Holubec

Vrchlabí - Jaroměř

Stav utkání po třetinách: 3:0,3:0, 6:0