HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jen dotahovalo a nakonec prohrálo kuriózním vlastencem

Vrchlabí jen dotahovalo a nakonec prohrálo kuriózním vlastencem

23.10.2010
Radek Vokál

Vrchlabským se nepodařilo navázat na předchozí domácí výhru s Třebíčí, když celý zápas tahali za kratší konec provazu. Na úvodní gól Berouna odpověděl ve 36. minutě šťastným gólem Rusnák, který zpoza branky nachytal Furcha. Radost z gólu ale trvala jen půl minuty a Beroun opět vedl. Vyrovnání zařídil ve 48. minutě Pácal, když dělovkou od modré trefil růžek Furchovy klece. Zápas dospěl do prodloužení, které skončilo nevídaným gólem. Rozhodčí signalizovali po přestupku hostí výhodu domácích, Koutský odjel na střídačku, domácí pokračovali v tlaku, ale nakonec si kvůli nezpracované přihrávce dali přes celé hřiště vlastní gól. Vrchlabí tak utrpělo čtvrtou porážku z posledních pěti utkání a nyní ho čekají dva zápasy venku, v Hradci a Táboře.