HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše v Hronově

HC Krkonoše v Hronově

19.10.2010
Barbora Bjelková

Na zimním stadiónu v Hronově byl viděn pouze průměrný, místy až podprůměrný zápas. Domácí nastoupili pouze s dvěma formacemi a zdálo se, že je jen otázka času, kdy odejdou fyzicky a hosté je přehrají a v klidu si vybudují brankový náskok. Opak byl pravdou a hosté se do poslední chvíle báli o vítězství, které potvrdil brankou v 58. minutě Perutek. Kromě povinných tří bodů hostující mužstvo realizační tým nepotěšili a zejména někteří jedinci by se měli zamyslet nad svým přístupem k utkání.

Dne 16.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Wikov Hronov na zimním stadiónu v Hronově/Opočně.

Sestava Krkonoš: Effemberk /Jeschke/ - Serbousek, Rathouský, Havel, Gabriel D., Brunclík, Pavelka, Poul - Řehák, Perutek, Hrdlička, Vambera, Luňák, Fuks, Brandejs, Fleischer, Srnský, Davídek, Votava, Gabriel J.

Stav utkání po třetinách: 0:1, 2:2, 0:1

Výsledek: 2: 4

Střelci: 8. Řehák (Perutek), 21. Hrdlička (Perutek, Řehák), 40.Havel,58. Perutek (Řehák)