Dorost

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti Bílí Tygři Liberec „B“

15.10.2010
Barbora Bjelková

První třetina byla v celku vyrovnaná. Do druhé třetiny jsme nastoupili poněkud s menším nasazením. I přesto, že rozhodčí nechal domácí družstvo ve třicáté minutě hrát přesilovou hru pět na tři, tak domácí nevyužili této šance. Ve třetí třetině došlo po tvrdém zákroku ke zranění domácího obránce Pohla, což oslabilo domácí. Nakonec podlehli domácí Liberci 0:5.

Dne 10. 10. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost, na domácím hřišti. zápas proti celku Liberci

Sestava domácích: Polák, Prchlík – Pohl, Kadavý, Erban, Tauchman, Žalud, Bulíček, Petřík – Vitoušek, Vacek, Smékal, Augustín, Krsek, Stanev, Průšek, Dufek, Bjelka

Hosté: Stezka, Krejbich – Šír, Divila, Kolmann, Čejka, Suchý, Potocký, Kratochvíl, Macek, Revaj, Roháček, Verner, Prokorát, Babec, Lakatoš, Sýkora

Stav utkání po třetinách: 0:1,0:2, 0:2