Junioři

HC Krkonoše v Opočně

15.10.2010
Barbora Bjelková

Mužstvo juniorů HC Krkonoše vstoupilo do utkání velmi rozpačitě a do 14. minuty se přizpůsobilo hře domácího týmu, který je pouze týden na ledě. Hra byla plná nepřesností z obou stran. Až v druhé polovině první třetiny hostující tým využil svojí herní převahu čtyřmi brankami. Druhá třetina byla kvalitativně vůbec nejhorší, plná vyloučení a kouskování hry. V této části měla obě mužstva několik možností přesilových her, ale obě nevyužila ani dvojnásobnou výhodu. V poslední třetině naši borci zabrali a konečně i brankově vyjádřili svoji převahu nad odevzdaným soupeřem.

Dne 10.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Opočno na zimním stadiónu v Opočně.

Sestava domácích: Blasko /Šnajdr/ - Bartoň, Hladík, Kout, Kratěna, Kunc, Martínek, Petr, Rejchrt, Rubák, Sedlák, Šverák, Vrátný, Zajíček, Kašpar, Hanuš, Pfeifer

Hosté: Abrahám /Jeschke/ - Serbousek, Rathouský, Havel, Gabriel D., Brunclík, Pavelka - Řehák, Perutek, Vambera, Luňák, Fuks, Brandejs, Fleischer, Srnský, Davídek, Votava, Gabriel J.

Stav utkání po třetinách: 0:4, 0:1, 0:6

Výsledek: 0:11 Střelci: 14. Fuks (Pavelka, Luňák), 15. Fleischer (Rathouský), 16. Perutek, 19. Davídek (Perutek), 24. Gabriel D. (Votava), 47. Luňák (Davídek, Perutek), 53. Rathouský (Davídek), 56. Gabriel J. (Srnský), 56. Perutek (Davídek, Rathouský), 59. Perutek (Davídek), 59.Vambera