HC Stadion Vrchlabí – Premiéra v Písku

Premiéra v Písku

27.09.2010
Jana Poskerová

Ve středu 29.9.2010 odehraje svůj další zápas celek HC Vrchlabí na ledě nováčka první ligy a to v Písku. Písečtí mají ze čtyř odehráných zápasů 5 bodů, zatím se jim podařilo zvítězit pouze v Berouně, Rebely z Havlíčkova Brodu porazili v prodloužení, ale s Hradcem a Třebíčí prohráli.

Vrchlabští jsou na tom velmi podobně, výhru si připsali v posledním zápase proti Benátkám, v prodloužení podlehli Znojmu a prohráli v Jihlavě a v Chomutově.

V přípravných zápasech se tyto dva celky nepotkaly, uvidíme tedy s jakou taktikou nastoupí Řeháčkův tým na led a jak jim odpoví Suchánkovi svěřenci.

V píseckém mužstvu nastupuje bývalý vrchlabský hráč Adam Mikšovský, dále pak jsou v kádru jména jako Jágr, Kudrna, Procházka, Výborný. Jedná se ale pouze o jmenovce. Za Vrchlabí nastoupí také mladoboleslavští hráči a to Valent, Čížek a Gajovský.

Komterm Aréna Písek
29.9. 18:00
IHC Komterm Písek 5. kolo HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu
11. 5 b. Umístění 12. 4 b.
1 – 1 – 0 – 2 Celková bilance 1 – 0 – 1 – 2
Michal Dragoun 0 g.+ 5 as. Nejproduktivnější hráč Kamil Tvrdek 3 g.+ 2 as.
Michal Pšurný 3 g. Nejlepší střelec Kamil Tvrdek 3 g.
Michal Dragoun 5 as. Nejvíce asistencí Patrik Beck 3 as.
Bohumil Jank +4 Nejlepší hráč v +/- Petr Chaloupka +2
Lukáš Vomela
Josef Slavík
oba -2
Nejhorší hráč v +/- Richard Bauer
David Zíma
Ondřej Poživil
všichni -3
Josef Slavík 14 min. Nejtrestanější hráč František Bakrlík 12 min.
Jaroslav Jágr 1,67
Šimon Hrubec 0,00
Brankový průměr na zápas Vladislav Koutský 2,27
Petr Ševčík 5,63
Jaroslav Jágr 95,15 %
Šimon Hrubec 100,00 %
Úspěšnost gólmanů Vladislav Koutský 93,28 %
Petr Ševčík 88,00 %
Jaroslav Jágr 0
Šimon Hrubec 1
Čistá konta Vladislav Koutský 0
Petr Ševčík 0

Písek v letošní první lize

1. kolo IHC KOMTERM Písek - SK Horácká Slavia Třebíč 0:1
2. kolo HC Rebel Havlíčkův BrodIHC KOMTERM Písek 1:2 p
3. kolo IHC KOMTERM Písek - HC Berounští Medvědi 3:0
4. kolo HC VCES Hradec Králové - IHC KOMTERM Písek 3:2

Sestavy z posledního kola

HC Vrchlabí: Koutský - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Bauer, Čížek, Poskočil - Tvrdek, Filip, Rusnák - Urban, Bláha, Beck - Kubeš, Hubáček, Látal - Zíma, Bakrlík, Drábek

IHC KOMTERM Písek: Jágr - Mazanec, Procházka Pavel, Vomela, Procházka Robert, Vráblík, Novák Petr, Výborný, Jank - Novák Vladimír, Ježek, Suja, Stejskal, Ferebauer, Polodna, Kudrna, Dragoun, Šulčík, Bláha, Slavík, Pšurný Michal

Rozhodčí

Do Písku přijede pískat pan Radek Wagner z Jablonce nad Nisou. Na čarách budou pánové Milan Dančišin ze Soběslavi a Tomáš Matějček ze Sezimova Ústí.