HC Stadion Vrchlabí – Soutěž k MS v ledním hokeji ve Švýcarsku

Soutěž k MS v ledním hokeji ve Švýcarsku

25.02.2009
Redakce

Mistrovství světa v ledním hokeji organizované Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF) v roce 2009 zanedlouho vypukne a nervozita roste. Fanoušci z celého světa se v dubnu a květnu 2009 sjedou do Švýcarska povzbuzovat své týmy a užít si nejlepších světových hokejistů.

Henkel jako jeden ze sponzorů tohoto mistrovství světa pozve do Švýcarska několik dětí na některý ze zápasů. Děti se také účastní udělování cen pro tři nejlepší hráče turnaje („3 Best Player of the Tournament Awards“) přímo na ledě. V průběhu předávání cen budou děti stát na ledu a potřesou rukou nejlepším hráčům. Kromě toho děti dostanou podepsanou hokejku a dres.

Děti mohou na pozvání společnosti Henkel do Švýcarska přijet s rodičem nebo opatrovníkem, zajištěno je ubytování v hotelu a doprava na zápasy.

Jediné, co děti (ve věku od 6 do 12 let) musí udělat, je poslat svoji oblíbenou hokejovou fotografii či kresbu s tématem hokeje a fair playe. Více informací na www.cistahra.cz, kde jsou k nalezení i pravidla soutěže.