HC Stadion Vrchlabí – Junioři ve finálové skupině stále bez porážky
Junioři

Junioři ve finálové skupině stále bez porážky

19.02.2009
Daniel Havelka

V pátek 13.2. odehráli naši junioři na domácím ledě zápas s Jaroměří. Utkání mělo zcela jasný průběh, když po první třetině svítilo na časomíře 6:0 a zápas se v podstatě jen z povinnosti dohrával. V pátek 20.2. hraje náš tým ve Dvoře Králové jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny. Pokud dokáže zvítězit, má téměř zajištěn titul přeborníka kraje a účast v kvalifikaci o I.ligu.

HC Krkonoše - HC Jaroměř 10:0 (6:0, 0:0, 4:0)

V prvních minutách se domácí rozehrávali, ale poté přestali hráči Jaroměře stíhat a začali faulovat, čehož využili naši borci čtyřmi góly v pěti přesilovkách. Zajímavostí je, že domácí Šrámek se dokázal během pěti minut! třikrát trefit a zapsal se mezi krkonošské třígólové střelce. Ve druhé třetině domácí polevili a prostřední část skončila bez gólů. V poslední přidali Krkonoše další čtyři branky, když ten poslední dával Perutek v 59. min a zakulatil skóre na 10:0! V utkání se dvakrát trefili Ropický, který rozšířil svou sbírku gólů na 13 v sedmi zápasech.