HC Stadion Vrchlabí – Medvědi museli sklonit hlavy, Vrchlabí si z Berouna veze plné tři body

Medvědi museli sklonit hlavy, Vrchlabí si z Berouna veze plné tři body

25.10.2008
Jitka Čechová

B e r o u n – Modrobílý dres Vrchlabí oblékl premiérově gólman Filip Šindelář, který v Mladé Boleslavi jistí záda Janu Cháberovi, a svou pověst šikovného a hbitého brankáře potvrdil, když Elektromontérům vychytal vítězství 3:1. Po opatrném úvodu se po nešťastném zásahu domácího brankáře Altrichtera prosadil Bronislav Andres a Elektromontéři tak rázem vedli 1:0. Po polovině zápasu se Beroun dočkal zhruba sedm minut trvajícího vyrovnání, poté se o vedení opět přihlásili hráči z Podkrkonoší gólem Petra Horčičky. Naděje na možnou hru bez gólmana a třeba následné vyrovnání utnul domácímu celku v 55. minutě Roman Chatrnúch.