HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí ani druhý zápas v Jihlavě nevyhrálo

Vrchlabí ani druhý zápas v Jihlavě nevyhrálo

19.02.2008
Pavel Zeman, Patrik Huber

Vrchlabští hokejisté ani druhý mečbol proměnit nedokázali, a tak bude rozhodovat 5. zápas, který se bude hrát na ledě Vrchlabí. Dnes se hrál o poznání vyrovnanější hokej než včera. V první třetině branka nepadla. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které padly všechny branky utkání. Jihlava šla do dvoubrankového vedení díky brankám Čachotského a Říhy, ale Vrchlabí stačilo ještě korigovat stav na 1:2, poté co se trefil Dušek. Ve třetí třetině branka nepadla. Hokejisté z Krkonoš měli sice v závěru utkání veliký tlak, ale ten i při závěrečné power play nedokázali využít. Rozhodující utkání, které rozhodne o postupujícím do dalšího kola play-off se bude hrát na ledě Vrchlabí již tento čtvrtek, tj. 21.2. v tradičním čase 18:00.