HC Stadion Vrchlabí – Rozhodující branka padla 15 sekund před koncem!

Rozhodující branka padla 15 sekund před koncem!

15.02.2008
Jakub Gabriel

Vrchlabí zvládá i druhý zápas a vítězí nad Jihlavou po vypjatém boji 4:3. Úvod utkání patřil stejně jako v předchozím zápase domácím, když se v 6. minutě blýskl otočkou kolem branky Gengel. Hosté stačili do přestávky srovnat, a to zásluhou dorážky Martina Krupky. Ve druhém dějství strhl vedení na svou stranu Říha, ale na to našel odpověď 17 sekund poté Horčička. Do vedení šli opět hosté ještě ve druhé třetině, branku vsítil opět Milan Krupka a opět z dorážky. Domácí ale na začátku třetí třetiny dokázali znovu srovnat, v čase 59:45 navíc vsítil rozhodující čtvrtou branku Aleš Vála. Vrchlabí tak ve druhém zápase opět vítězí a vede sérii 2:0. Další utkání sehrají v Jihlavě v pondělí 18.2. od 17:30.