HC Stadion Vrchlabí – Benefiční zápas ve Vrchlabí

Benefiční zápas ve Vrchlabí

29.02.2012
Raina Jarošová

V pátek 2. března se od 18:45 na zimním stadionu odehraje benefiční utkání mezi vrchlabským výběrem a bývalými vrchlabskými prvoligovými hokejisty.

Benefiční zápas se odehraje na počest zesnulého fanouška Skůtra. Mezi sebou se utká místní výběr, který bude doplněn o hráče z neregistrované ligy a hokejisté, kteří tvořili vrchlabský mančaft v první lize, tedy například Kamil Tvrdek, Petr Ševčík, Pavel Kříž, Láďa Gengel, Milan Plodek a další fanouškům velmi známá jména.

Po zápase se bude konat dražba dresů hráčů, kteří hájili barvy HC Vrchlabí v první lize. Součástí dražby bude i podepsaný dres extraligových Bílých Tygrů z Liberce. Veškerý výtěžek z této akce budou věnován na podporu dobré věci.

Neváhejte, přijďte se podívat na zajímavý hokej a podpořit dobrou věc. Vstupné je dobrovolné.