Žáci

HC Kobra Praha - HC Krkonoše

01.12.2010
Barbora Bjelková

Čekal nás další soupeř z Prahy a to Kobra Praha. Zápasy s nimi jsou vyrovnané, proto jsme hráče nabádaly k zodpovědné hře dopředu i do obrany. 1.třetina nám potvrdila naše úvahy o nevyzpytatelnosti soupeře.Po nedodržení taktických pokynů jsme prohrávali 2:1. Zbylé 2.třetiny jsme dotahovali soupeře ve skóre načež se nám podařilo koncem 3.třetiny vyrovnat stav utkání na 4:4. Na poslední 2minuty jsme nasadili ty nejlepší a pokoušeli jsme se zvrátit výsledek v náš prospěch. Šance byli dvě, leč neproměněné.Stav utkání se nezměnil až do závěrečného hvizdu.

Dne 27. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – 8. třída, na hostujícím hřišti zápas proti celku HC Kobra Praha

Sestava domácích: Haupt – Tetenka, Horníček, Michek, Stockl – Konopka, Leibner, Pechar, Sovík, Hána, Brandejs, Chlumský

Sestava hostí: Kubín (Háze) – Chleborád, Blažej, Mikšík, Jiřička – Věříš, Patzelt, Lamač, Virág, Tatar, Chlouda, Kohout

Stav utkání po třetinách: 1:2,1:1,2:1

Výsledek: 4:4

Střelci: 5.Tatar (Virág), 38.Chleborád (Tatar), 41.Chleborád (Patzelt), 55.Tatar (Mikšík)