Další stránky
1>>
30.11.Mikuláš už chystá brusle RedakceNejen hokejem žije zimní stadion ve Vrchlabí. Jak už jsme informovali, v sobotu 3.12. proběhne Mikulášská nadílka na ledě. A tato akce není jen pro děti. Na své si přijdou i dospělí a hokejoví fanoušci.
28.11.Mládež si připisuje důležité bodyJana PoskerováMalí hokejisté měli úspěšný den v sobotu 26.11., s výpraskem odjížděl celek Nové Paky, potěšeni nebyli ani v Bydžově či Třebechovicích.
27.11.Tým Nového Bydžova odjíždí bez bodůVRC - NBY 7:4, 11.kolo | Raina JarošováV nedělním utkání se setkal HC Stadion Vrchlabí s HC Stadionem Nový Bydžov. Po celkem vyrovnaném utkání, kde byly obrovské šance na obou stranách, se tři body udržely ve Vrchlabí.
25.11.Do Vrchlabí přijede Nový BydžovVRC - NBY 7:4, 11.kolo | Jan BažantUž 11. kolo Krajské ligy bude hráno v neděli 27.11. Vrchlabí v něm na domácím ledě přivítá tým Hc Stadion Nový Bydžov.
21.11.Debakly při výjezdech a úspěchy na domácím leděJana PoskerováHC Krkonoše mělo o státním svátku 17.11. naplánované venkovní zápasy. Bohužel však výjezdy skončily výsledkovým fiaskem. Daleko lépe se mladým hokejistům vedlo na domácím ledě.
20.11.Vrchlabí si připisuje další tři bodyJAR - VRC 1:4, 10.kolo | Jana PoskerováHC Stadion Vrchlabí se vrací jako vítěz z ledu Jaroměře a připisuje si další důležité body do celkového skóre. Jaroměř nedokázala na svém ledě využít ani početní převahu a čtvrtý gol, který jen zpečetil vrchlabské vítězství, dával Svoboda do prázdné branky. Ve středu je herní pauza a další zápas se odehraje příští neděli na domácím ledě.
18.11.HC Stadion se chystá do JaroměřeJAR - VRC 1:4, 10.kolo | Jana PoskerováO víkendu se hraje už desáté kolo krajské ligy mužů. Hokejisté HC Stadionu Vrchlabí se v neděli 20.11. vydají na led soupeře z Jaroměře, kde sehráli přípravné utkání v Metuje Cupu.
16.11.Stadion pokračuje ve vítězné šňůřeVRC - TRB 3:0, 9.kolo | Raina JarošováV domácím zápase se v devátém kole sešly týmy HC Stadionu Vrchlabí a SK Třebechovic pod Orebem. Během prvních minut byli aktivnější hráči Třebechovic, Biegl se v bráně rozhodně nenudil. Poté ale udávali tempo domácí hráči a zaslouženě si za 3 góly vybojovali tři body do tabulky.
15.11.Posila do obrany - Jiří MatějíčekJana PoskerováVedení HC Stadionu Vrchlabí se podařilo vyjednat velmi lukrativní hostování do řad obránců. Jiří Matějíček, jehož jméno je s vrchlabským hokejem pevně spojeno, příchází na dvouměsíční hostování. Za Vrchlabí nastupoval od roku 2005, kdy HC Vrchlabí působilo ve druhé lize a byl u postupu do první ligy. Nyní přichází se svými zkušenostmi opět.
15.11.Do Vrchlabí přijedou TřebechoviceVRC - TRB 3:0, 9.kolo | Jan Bažant Už deváté kolo Krajské hokejové ligy bude hráno ve středu 16.11. Vrchlabí se v něm na domácím ledě představí proti týmu Sk Třebechovice pod Orebem.
14.11.Haas o víkendu střeleckým esemJana PoskerováCelkově jedenáct bodů kanadského bodování si do své tabulky může za víkend 12. - 13.11. připsat útočník Haas z HC Krkonoše, který nastupuje za třetí třídu. Ani ostatní ročníky si o víkendu nevedly špatně.
13.11.Martin Stanev - útočník mladšího dorostuJana PoskerováSešli jsme se se dvěma Martiny, jeden trénuje, druhý hraje. Představujeme útočníka Martina Staneva a trenéra Martina Macha, které spojil vrchlabský hokej. Martin Stanev se na brusle poprvé postavil ve školičce bruslení a jako nadějného si ho vybrali do hokejové přípravky. HC Krkonoše je tedy věrný od pěti let. Absolvoval základní školu ve Vrchlabí, nyní studuje v Trutnově.
13.11.V derby zvítězil Stadion VrchlabíDKL - VRC 5:8, 8.kolo | Jana PoskerováHC Tambor Dvůr Králové a HC Stadion Vrchlabí se na společném ledě sešli po několika letech, během níž hrálo Vrchlabí druhou a první ligu. Osmé kolo dopadlo lépe pro hostující Vrchlabí, i když po první třetině si výsledkem nikdo jistý být nemohl. Vrchlabští hokejisté proti svým rivalům působili na ledě těžkopádně a i když otevřeli skóre zápasu, Dvůr pokaždé odpověděl. Druhá třetina přinesla naprostý herní obrat a třetí už si hosté jen hájili svůj náskok. Tři body putují do Vrchlabí.
12.11.Po šesti letech na stadion do DvoraDKL - VRC 5:8, 8.kolo | Raina JarošováV neděli HC Vrchlabí zajíždí na zimní stadion Dvora Králové. Oba týmy se na ledě potkají po šesti letech, v letošním ročníku poprvé. HC Tambor Dvůr Králové je s pěti body na desátém místě tabulky, Vrchlabí s 15 body se ocitá na místě čtvrtém.
9.11.Effemberk uhájil nulu proti OpočnuVRC - OPO 10:0, 7.kolo | Jana PoskerováSedmé kolo přisoudilo HC Stadionu Vrchlabí za soupeře klub z Opočna. A Opočno na zápas ve Vrchlabí narozdíl od domácí brankáře Effemberka nebude dobře vzpomínat. Domácí totiž nepřipustili nějaké velké úřadování ve svém obranném pásmu a již po první třetině vedli 4:0, po druhé 8:0 a poslední desátou branku dával Marek ve 44. minutě. Lukáš Effemberk, který prémiově strávil celé utkání v bráně, odešel z lede s čistým kontem.
7.11.Mládež - sedmá třída rozdrtila soupeře z BydžovaJana PoskerováI o víkendu 4. - 6.11. pokračovaly mládežnické soutěže, absolutní úspěch zaznamenala sedmá třída, která nedala Bydžovu šanci a nasázela soupeři devět branek. Další účastníci předvedli vyrovnané výkony.
7.11.Vrchlabí doma přivítá HC OpočnoVRC - OPO 10:0, 7.kolo | Raina JarošováJiž ve středu se střetnou na ledě Vrchlabí hráči předposledního týmu tabulky HC Opočno a domácího HC Stadionu. Oba týmy se letos setkají na ledě poprvé.
6.11.HC Stadion veze body z Nové PakyNPK - VRC 3:5, 6.kolo | Jana PoskerováBK Nová Paka hostila další kolo KLM a soupeřem v nedělním zápase jí bylo opět Vrchlabí. Celky se již potkaly v Metuje Cup, kdy Vrchlabí na celé čáře zvítězilo. Zato v dnešním utkání se vrchlabští opět zpočátku postavili na stranu dotahujícího mužstva. A náskok domácí Nové Paky hosté z Vrchlabí stáhli až v třetí třetině.
3.11.Bídný výkon proti HronovuVRC - HRO 3:6, 5.kolo | Jana PoskerováPaté kolo přineslo vrchlabským hokejistům druhou prohru v řadě. Proti celku Hronova předvedli velmi slabý výkon, který okořenili vlastní brankou. Celkově byla hra první dvě třetiny na velmi nízké úrovni, domácí hráči vytvářeli složité kombinace, nedařilo se jim propasírovat puk za záda golmana Vyčítala. Zato hronovští se pustili do herně jednoduchého hokeje a ze svých střel vytěžili maximum. Z Vrchlabí si odváží zaslouženou výhru 3:6.
3.11.K dalšímu zápasu do Nové PakyNPK - VRC 3:5, 6.kolo | Raina JarošováV neděli se uskuteční souboj mezi HC Stadionem Vrchlabí a TJ Bruslařským klubem Nová Paka, kam vrchlabští hokejisté zajíždějí. Mančafty se střetly již v Metuje Cupu, kdy hostující Vrchlabí vyhrálo 6:3. Nové Pace se v turnaji nepodařilo získat ani bod, skončila na posledním místě.