V únoru 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Do Elektromont arény přijíždí TáborVRC - TAB 4:2, 42.kolo | Radek Havel, Jan BažantJen tři zápasy zbývají vrchlabským hokejistům do konce druhé části soutěže. Do Krkonoš míří mužstvo Tábora, které se v tabulce B nachází na 5. místě a na Vrchlabí ztrácí pět bodů. Hokejisté z Krkonoš se společně s Třebíčí dělí o 1. pozici. Podaří se Vrchlabí zopakovat poslední domácí utkání proti tomuto soupeři a zůstanou tři body v Krkonoších? Přijďte povzbudit vrchlabské hráče ve středu od 18 hodin.
2.2.Důležitý krok splněn, Tábor poraženVRC - TAB 4:2, 42.kolo | Patrik HuberV R C H L A B I - Krkonošští hokejisté udělali proti Táboru velice důležitý krok v boji o play-off. Jihočeši vyhořeli především ve třetí třetině, kterou domácí vyhráli 3:1. Vítěznou branku si připsal na své konto Václav Čížek. Dobrým výkonem se uvedly i nové tváře ve vrchlabském dresu Kousal a Radil.
3.2.S Markem Zadinou nejen o TáboruVRC - TAB 4:2, 42.kolo | Jana Poskerová, Barbora BjelkováTři body v zápase s Táborem zůstaly na domácím ledě. Po rozpačitém začátku se domácí tým vzpamatoval a ve třetí třetině rozhodl o konečném výsledku 4:2 pro Vrchlabí. Podruhé na ledě se v tomto zápase objevil útočník Marek Zadina, kterého jsme požádali o krátké zhodnocení a zeptali se na dojmy z nového angažmá.
3.2.V sobotu derby s ChrudimíCHR - VRC 4:3, 43.kolo | Jan Hanuš, Jan BažantUž předposlední zápas čeká hráče Vrchlabí v nadstavbové části. A tentokrát los připravil opravdovou lahůdku. Horalé budou totiž hostovat na ledě východočeského rivala z Chrudimi. Tento zápas je veledůležitý hlavně pro domácí, kteří se pohybují na hranici mezi vysněným předkolem play-off a baráží o udržení v 1.lize. Chrudim ale na Vrchlabí v letošní sezóně neumí, protože v předchozích střetnutích ani jednou nevyhráli.
5.2.Poslední lednový víkend a mládežBarbora BjelkováSobotní utkání hraná na střídačku na domácím ledě a na ledě Dvora Králové přinesla tři vítězství pro vrchlabskou mládež, jednu remízu a vysokou prohru šesté třídy. V nedělních utkáních již taková pohoda nepanovala a junioři se i přes výhru chvále trenéra netěšili.
5.2.Z derby vyšla vítězně ChrudimCHR - VRC 4:3, 43.kolo | Petr Vtípil, Jana PoskerováDerby v Chrudimi nenechalo hokejistům ani fanouškům vydechnout. Odehrál se zápas bohatý na akce a góly. V páté minutě otevřelo hostující Vrchlabí skóre zápasu dorážkou Martina Filipa. Chrudim se ovšem nedala lacino a po první třetině odcházela do šaten ve vedoucí pozici. Svěřenci trenéra Řeháčka ovšem po nástupu do druhé třetiny skóre vyrovnali a byl to Loskot, kdo obrátil zápas ve prospěch Vrchlabí. Ale nakonec se za stavu 3:3 šlo do prodloužení a plynule se přešlo v samostatné nájezdy. O vítězství Chrudimi rozhodl Jan Semorád.
6.2.V pondělí poslední zápas s LitoměřicemiVRC - LTM 3:4, 44.kolo | Jan Hanuš, Radek HavelDruhá část se nám pomalu chýlí ke konci, před námi je už jen poslední zápas, ve kterém Vrchlabí přivítá na svém ledě mužstvo Litoměřic. Hosté mají k dispozici Martina Volkeho, který se blýskl vynikající formou v extralize, kde hájil barvy Litvínova. Domácí budou chtít odčinit porážku s Chrudimí a postoupit do play-off z prvního místa. K tomu jim stačí uhrát 2 body. Naopak Litoměřicím dá jistotu pro postup do play-off 1 bod. Zápas začíná v DD Elektromont aréně od 18:00 hodin.
7.2.Vrchlabí podlelo v prodloužení Litoměřicím, v předkole ho tak čeká BerounVRC - LTM 3:4, 44.kolo | Patrik HuberVrchlabí začalo výborně a po dvou minutách hry vedlo 2:0, avšak po stejném časovém úseku přišlo snížení. Zhruba v polovině zápasu se hosté dočkali vyrovnání a na začátku třetí části dokonali obrat. A to znamenalo jediné. Pokud by Litoměřičtí svůj náskok ubránili, při výhře Třebíče nad Táborem, by Vrchlabí čekal rival z Hradce Králové. Jenomže 14 vteřin před koncem rozhodl Kousal povedenou střelou pod vyrážečku o tom, že Krkonošští se utkají s Berounem. V prodloužení, kdy už domácím o nic nešlo, nakonec dovedl zápas do vítězného konce Stadion díky brance Stříteského.
8.2.Lukáš Radil v dresu VrchlabíBER - VRC 3:2, 2.kolo | Jana PoskerováHistorie se opakuje, v loňské sezóně rozhodl o postupu do předkola play-off Ladislav Gengel brankou v čase 59:45. Berounu tak zůstaly oči pro pláč. Ve včerejším zápase to zase byl Kousal, který způsobil deset vteřin před koncem zármutek v řadách litoměřických hokejistů.
8.2.Na předkolo do BerounaBER - VRC 0:4, 0.kolo | Jana PoskerováBeroun, Beroun. V minulém roce to bylo právě Vrchlabí, které 15 vteřin před koncem zmařilo šanci Medvědů na postup do předkola play-off. A v letošní sezóně klub, na který Vrchlabí neumělo hrát. První dvě kola předkola se odehrají na berounském ledě a pokračování v sobotu a v neděli v DD Elektromont aréně. Všechny zápasy začínají v 18,00 hodin.
8.2.Nepřál jsem si hrát proti Brodu, říká trenér ŘeháčekJana PoskerováPo pondělním zápase už je jasné, jak to dopadlo. Jsou známi jak postupující, tak barážisté a v některých halách už se pomalu začíná rozpouštět led. Tým HC Vrchlabí se ve své skupině stal vítězem a celkově získal 64 bodů. Umístění v tabulce skupiny A jim jako dalšího soupeře určilo Beroun. Pokud vrchlabští vyhrají, čeká na ně někdo z vítězné čtyřky – Ústí, Chomutov, Jihlava, Olomouc. Ale to se uvidí až o víkendu. Zatím se pobavme s Josefem Řeháčkem o druhé části soutěže.
9.2.Beroun poraženBER - VRC 0:4, 0.kolo | Jana PoskerováAč to ani po druhé třetině nevypadalo, vrchlabští první zápas v předkole play-off vyhráli s přehledem 4:0. Přiblížili se tedy o jeden malý krůček dalším zápasům. Šťastnými střelci byli Rusnák, Čížek, Kousal a Hubáček. Kvalitní výkon předvedl i Koutský, který se v bráně rozhodně nenudil. Tým zůstává v Berouně, kde se zítra odehraje další utkání.
9.2.Vstupenky na play-offVRC - BER 3:0, 0.kolo | Jan HanušDěkujeme za dosavadní podporu fanouškům a partnerům HC Vrchlabí a dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na nastávající zápasy play-off.
10.2.Václav Drábek: Za výhru v Berouně jsme rádiDavid HavlíkPrvní zápas předkola dopadl pro Vrchlabí velmi dobře. Vrchlabští hokejisté se drželi vzadu a poctivou obrannou vyválčili první vítězství v předkole play-off. Po ranním rozbruslení jsme vyzpovídali zkušeného harcovníka a jednoho z pilířů krkonošské obrany Václava Drábka.
10.2.Pokračování ve VrchlabíBER - VRC 3:2, 2.kolo | Jana PoskerováJe rozhodnuto. Berounští Medvědi porazili Vrchlabí 3:2 a to znamená, že v sobotní a nedělní podvečer bude v Krkonoších o zábavu postaráno. Medvědi se po včerejším debaklu vzpamatovali a jejich dnešní výkon přinesl vyrovnání série. Vrchlabským tradičně nevycházela koncovka, ale zatím není nic ztraceno.
11.2.Berounští Medvědi ve VrchlabíVRC - BER 3:0, 0.kolo | Jana PoskerováPo vyrovnání série v Berouně, se další dva zápasy odehrají v DD Elektromont aréně. První vzájemný zápas předkola dopadl lépe pro vrchlabské, kteří Medvědy rozdrtili 4:0. Ve druhém zápase se Beroun vzpamatoval a o další body byl sveden lítý boj. Ve čtvrtečním zápase byli Medvědi úspěšnější a porazili Vrchlabí 3:2. Tím rozhodli, že se budou hrát ještě minimálně dva zápasy.
12.2.Vrchlabí se ujímá v sérii vedeníVRC - BER 3:0, 0.kolo | Patrik HuberV R C H L A B I - Vrchlabští hokejisté zvládli první zápas na domácím ledě na výbornou, když zdolali Beroun 3:0 a ujímají se vedení 2:1 na zápasy. Velkou měrou se na vítězství podílel Vladislav Koutský, který si připsal čisté konto a byl základním aspektem pro úspěch celého týmu. Skvělý zápas také sehrál mladý útočník Tomáš Bláha, který si připsal v utkání dva kanadské body za jednu branku a stejný počet asistencí. Vrchlabí tak může v nedělním souboji ukončit sérii a poslat berounské Medvědy k zimnímu spánku.
12.2.Andresova střela otevřela skóreVRC - BER 3:0, 0.kolo | Jana PoskerováÚtočník Bronislav Andres strávil většinu sezóny v Táboře, ale v lednu se vrátil zpět do týmu HC Vrchlabí. V prvních dvou zápasech proti Berounu sice nenastoupil, ale v sobotním zápase to byl právě on, kdo otevřel skóre třetího vzájemného utkání.
13.2.Mládež 3.2. - 6.2.Barbora BjelkováPrvní únorový mládežnický víkend dopadl všelijak. Naši nejmenší si vedli výborně a přivezli si zasloužené 3 body. Body také ustáli čtvrťáci, sedmáci a junioři. Třetí třída (Vlčata) měla dramatický zápas až do úplného konce a obhájila skóre 7:7, naopak Vlci si nepřivezli ani jeden bod a podlehli soupeřům stejně jako 6. a 8. třída.
13.2.Vrchlabí v play-offVRC - BER 3:0, 4.kolo | Jana PoskerováMedvědi z Berouna se uloží ke spánku. Vrchlabští hokejisté vyhráli sérii zápasů 3:1 a to poté, kdy v nedělním zápase zvítězili stejně jako v sobotu 3:0. Hrdinou všech zápasů je zaslouženě vrchlabský gólman Vladislav Koutský. Nyní se čeká na výsledek série Benátky:Znojmo a pak se uvidí, kdo bude dalším soupeřem pro Vrchlabí. Rozhodne se mezi Ústím a Chomutovem