HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 1:2

Ve druhém zápase už byli junioři úspěšnější a vezou těsnou výhru z Kolína

24.09.2013
Po úvodní prohře s Táborem se nejstarší mládežnická kategorie střetla s Kolínem, který na jeho ledě dokázala porazit těsně 2:1. Vítěznou branku vstřelil Marks.
2.kolo, neděle 22.9.2013,
Kolín
1:2
Váňa- Fiala, Skála, Nastoupil, Chmelař, Kadlec, Kočí M. , Kočí T. , Fedurco, Marvánek, Spitzer, Bšus, Jelínek, Pipek, Pospíšil, Kohoutek, Zumr, Semirád, Šifta
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Junek, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín, Krsek
Třetiny: 0:0, 1:1, 0:1  Branky a nahrávky: Smékal(Tatar), Pipák(Kohoutek), Marks(Kozák, Srnský).
Komentář: V první třetině se hrálo nahoru dolu až do 14. minuty kdy Kadavý zalehl puk v brankovišti a rozhodčí odpískal nájezd proti Krkonoším. Šifta měl šanci poslat domácí do vedení, ale Abrahám jeho šanci spálil. O minutu později rozhodčí odpískal faul na Srnského, a také nařídil nájezd. Srnský bohužel neproměnil a tak tato třetina zůstala bez gólů. Druhá třetina se hrála až do 35. minuty bez gólu. Ve 36. minutě Tatar nahrál Smékalovi mezi kruhy a ten vsítil první gól. To však domácí nenechalo usnout a o 2 minuty později Pipek skóre srovnal na 1:1. Třetí třetina byla dost napínavá jak ze strany domácích, tak i hostí. Dlouho se čekalo na to, komu padne gól a výsledek se obrátí v jeho prospěch. Až v 59. minutě Srnský poslal náhru na Kozáka, který ještě před brankovištěm nahrál na Markse a ten vsítil vítězný gól Krkonoš.