HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Žďár nad Sázavou - HC Krkonoše 7:1

Ve Žďáru nad Sázavou další vysoká prohra juniorů

22.01.2013
7:1 - to je konečný výsledek utkání, v němž dominovali domácí hokejisté a zaslouženě zvítězili.
26.kolo, neděle 20.1.2013, 18:00
Žďár nad Sázavou
7:1
Veselý, Abrahám - Junek, Krsek, Srnský, Vacek, Smékal, Kocián, Vencl, Mišinec, Gabriel, Kadavý, Tatar, Havelka, Lukášek, Kozák, Janoušek
Krásný, Švanda - Štěrba, Fúzik, Čejka, Pešek, Novotný, Bednář, Peňáz, Mach, Staněk, Škorpík, Vítek, Jan, Peška
Třetiny: 4:0, 2:1, 1:0  Branky a nahrávky: Štěrba(Staněk), Peňáz(Fúzik, Bednář), Peňáz, Fúzik(Bednář), Kocián, Škorpík(Staněk, Fúzik), Škorpík(Štěrba), Štěrba(Staněk)
První třetinu ovládl soupeř a naložil nám 4 góly. Do druhé třetiny jsme nastoupili poučeni z předchozích chyb a nedovolili jsme soupeři tak lehce proniknout k naši brance. V polovině druhé třetiny se podařilo vstřelit gól Kociánovi. Měli jsme ještě několik šancí, ale bohužel se nepodařilo je proměnit - tuto třetinu jsme vystřelili na soupeře celkem 17krát a náš gólman zasahoval 7krát. Prostě se nám nedařilo vůbec nic. Třetí třetinu jsme opět soupeře přestříleli, ale bohužel nic neproměnili a to nás stojí body. Tento zápas jsme si určitě nezasloužili prohrát, ale bohužel na šance se nehraje.