HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - Náchod 14:5

Střelecky excelovali Perička s Novotným, díky kterým přípravka po čtyřech prohrách zabrala

24.11.2012
Tomáš Pavlík
Přípravka doma hostila tým HC Náchod. Po úžasných druhé a třetí třetině, které vyhrála 6:1 a 6:1, se mohli těšit ze tří bodů. Po čtyřech prohrách konečně zabrala a zvítězila. Velice dobře zahráli Perička a Novotný. První jmenovaný vstřelil šest branek a druhý čtyři!
4.kolo, sobota 24.11.2012, 10:30
HC Krkonoše II
14:5
Náchod
Brádler - Sporysch, Fiala, Novotný, Perička, Rychlovský, Pochop, Vedral, Srnský, Nič, Beneš
Ulich, Pražák, Kuba, Malina, Svoboda, Vytlečil, Hynek, Špetla
Třetiny: 2:3, 6:1, 6:1  Branky: Perička 6, Novotný 4, Sporysch, Fiala, Rychlovský, Vedral
První třetinu jsme již tradičně prospali a prohráli. Zlepšeným pohybem ve druhé a třetí části jsme se dostali zpět do hry a ze soustavného tlaku vytěžili přesvědčivou výhru.