HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slavia - HC Krkonoše 4:3

Šesťáci napotřetí zvítězit nedokázali, těsně podlehli Slavii

26.09.2013
Šestá třída zajížděla po předchozích dvou výhrách na led pražské Slavie. Domácí vedli po první třetině už 3:1, ale hosté dokázali závěr zápasu ještě zdramatizovat. I díky mnoha nevyužitým šancím si Slavia nechala všechny tři body za těsnou výhru 4:3.
3.kolo, středa 25.9.2013,
Slavia
4:3
Milec, Mandys - Palát, Sýkorka, Kučera, Kucharčík, Konopásek, Bartoníček, Marek, Čapka, Brummel, Reichmann, Topol, Urych, Labuzík, Jágr, Limanovský
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Hynek, Vognar, Fiala, Hamerský, Kroh, Holub
Třetiny: 3:1, 0:1, 1:1  Branky a nahrávky: Nezbeda 2, Haas.
Bohužel se krkonošským nepodařilo zvítězit potřetí v řadě. Na středeční zápas zajížděli za silným soupeřem do Prahy. Ve vyrovnaném utkání se se štěstím ujali vedení již ve třetí minutě, ale do konce třetiny již skórovali jen domácí. Jediný gól druhé třetiny posunul Krkonoše na rozdíl jediné branky. Na 4:2 zvyšovali domácí po samostatném úniku v 58. minutě. Hosté ještě dokázali odpovědět v 59.minutě, ale ani vyloučení domácích v čase 59:20 a následná power-play 6 na 4 již změnu stavu nepřinesla. Škoda spousty nevyužitých šancí krkonošských hráčů, remiza by byla zasloužená.