HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Č.Budějovice 4:0

Hattrick domácího kapitána

29.09.2014
Jana Poskerová
Hráči Českých Budějovic nebudou v dobrém vzpomínat na kapitána krkonošského mladšího dorostu. Renda Mach se stal autorem všech čtyř branek, které padly do sítě budějovických hráčů.
6.kolo, neděle 28.9.2014, 13:00
HC Krkonoše
Č.Budějovice
DVOŘÁK D., PETIRA L. - MACH R., KRSEK F., CERMAN D., TŘÍSKA V., ŠLAICHER T., RYŠAVÝ D., ŘEHÁK J., KESNER M., VAŇÁT D., KYNČL J., KARLECOVÁ T., KRIŠTOF J., ŠIMKOVIČ Jan.
RUSÁK D., SVOBODA D. - STÁREK J., BERÁNEK J., RUPRECHT F., KADLEC L., ŠTĚCHA M., VÁVRA J., VÍŤA L., ŘEPA A., ŠINDELÁŘ V., TISOŇ M., MALÝ M., EGERT J., ŠULISTA D., BERNÁT T., TOMAN M., LEFAN M., MASOPUST Š., TEJČEK M.
Třetiny: 1:0,3:0,0:0  Branky a nahrávky: Mach 4x.
Hráči Krkonoš opět potvrdili dobrou a kvalitní hrou svá předešlá vítězství. Hned od samotného úvodu, zápasu jsme si vytvořili hodně příležitostí, ze kterých se ve 12. minutě 1. třetiny povedla první branka.

Ve 2. dějství se opět projevila síla a hlad po vítězství. Po několika povedených akcích došlo na tři přesné trefy mezi tyče, které zaznamenal kapitán domácích René Mach. Ale i ostatní hráči se snažili, i když bez konečného úspěchu. To ale neznamená, že by se nebylo na co dívat. Opravdu poctivě odmakaný zápas.