HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí - Řisuty 15:0

Vrchlabí rozstřílelo Řisuty

09.02.2019
První třetina vypadala vyrovnaně. Druhou část vyhráli domácí už 7:0 a třetí zakončili vítězstvím 6:0. Naprostý debaklem tento zápas skončil pro hostující Řisuty. Nezvládly utkání proti favoritovi a domů odjely s přídělem patnácti branek.
38.kolo, sobota 9.2.2019, 18:00
15:0
Řisuty
Soukup (Abrahám) – Vágner, Muška – Bendík (A), Moník J. – Havránek, Jirků (C) – Bláha, Hlinka, Bednář – Berger, Matějček, Pilař – Půlpán T., Kastner, Mrňa – Chalupa, Urban, Půlpán A. – Hozák, Moník F.
Stahl (od 41. – 48. Matuna) – Kučera J., Chládek, Potechin, Dostál, Šíma, Rudovský, Kašák, Libovický – Kos (C), Patyk, Keszi, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Fortelka, Kučera M., Rod
Třetiny: 2:0, 7:0, 6:0  Branky a nahrávky: 10. Jirků (Půlpán A., Hozák), 20. Urban (Bendík, Bednář), 25. Mrňa, 26. Bláha (Bednář, Hlinka), 28. Jirků (Mrňa, Havránek), 30. Matějček (Berger), 34. Vágner (Berger), 38. Havránek (Jirků, Matějček), 38. Muška (Urban, Půlpán A.), 41. Havránek (Mrňa), 43. Matějček (Havránek, Jirků), 45. Půlpán A. (Urban), 45. Mrňa (Bendík, Půlpán T.), 50. Pilař (Moník J., Matějček), 51. Urban (Jirků, Chalupa) . Rozhodčí: Jaroš Jan – Sedláček Pavel, Štěpánek František. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0.V oslabení: 0:0. Diváci: 912. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 7:0, 8:0, 9:0, 10:0, 11:0, 12:0, 13:0, 14:0, 15:0.

Ve 2.minutě Bednář zablokoval střelu. Stahl poté vytáhl betony proti střele Bergera. Ve 4. minutě se dostal do šance Kos, ale jeho střelu dostal Soukup mezi betony. V 7. minutě se dostal do akce Matějček, ale Stahl podržel svůj tým. O minutu později měl nabito Bláha, ale přišel o puk. V čase 9:59 skóroval za Stadion Tomáš JIRKŮ, který zakončoval do prázdné branky. Ve 12. minutě byl vyloučen Libovický. Domácí se ale nedostali k žádné větší šanci. V 17. minutě skončila u Soukupa střela Kučery. V 18. minutě byl znovu vyloučen hostující Libovický. Stahl ake dobře bránil svoji svatyni. To se mu nepovedlo až v čase 19:10, kdy se podruhé za Vrchlabí trefuje Patrik URBAN.

Na začátku třetiny zasahoval Stahl proti střele Mrni. Také Bednářovi se nepodařilo skórovat. Ve 23. minutě byl vyloučen Bendík. V čase 24:40 to bylo už o tři branky pro Vrchlabí. Tentokrát se trefil Pavel MRŇA. Netrvalo dlouho a v čase 25:17 to bylo již 4:0 zásluhou Tomáše BLÁHY. Ve 28. minutě přidal další branku HC Stadionu Tomáš JIRKŮ. Hostéb si poté vzali oddechový čas a poté v čase 29:08 vstřelil branku domácích Štěpán MATĚJČEK. Poté Stahl zasáhl vyrážečkou. Ve 31. minutě byl vyloučem Urban. měl štěstí ve 31. minutě, kdy Kos trefil pouze tyčku. Ve 32. minutě se Krpata snažil nahrávat Rodovi, ale bez úspěchu. V čase 33:10 už to bylo 7:0 zásluhou Martina VÁGNERA. Ve 34. minutě byl vyloučen vrchlabský Urban. Hosté se naštěstí k žádné velké šanci nedostali. Ve 37. minutě se do akce dostal Bednář, ale Stahl byl připraven. V čase 37:08 navýšil náskok Štěpán HAVRÁNEK, který tečoval nahození od Jirků. O chvíli později vstřelil další branku Jakub MUŠKA. Do konce třetiny další branka nepadla.

Na začátku třetí třetiny došlo k výměně brankáře na straně hostů. V čase 40:35 ale vstřelil desátou branku domácích Štěpán HAVRÁNEK. Ve 43. minutě byl vyloučen hostující Chládek. Toho v čase 43:00 využil Štěpán MATĚJČEK. Netrvalo dlouho a v čase 44:05 přišel další gól a opět na vrchabské straně. Z hole Aleše PŮLPÁNA padl 11. gól. Ve stejný čas byl vyloučen Krpata. V čase 44:26 byla znovu využitá přesilová hra - autorem branky byl Pavel MRŇA. Ve 48. minutě došlo opět ke střídání branářů. V čase 49:56 přišla branka do řisutské sítě z hole Radka PILAŘE. O sedm vteřin později přidal další branku Patrik URBAN. V 51. minutě byl vyloučen Bednář. Toho mohl využít Rudovský, ale do prázdné branky se netrefil. Domácí měli zápas ve svých rukou. Do konce zápasu už ale další branka nepadla, i tak ale Řisuty odjely s debaklem 15:0.