Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-19" |  vypnout filtr

RSS

19.02.2020, 23:02

Tak live z Mostu, (ale nebude to žádná radost dneska...).
Od první minuty jsme dnes byli špatní... Most do zápasu měl daleko víc chuti, daleko víc bojovnosti a hlavně, chtěl daleko víc vyhrát... Všichni jeho hráči do zápasu vstoupili s tím, že chtějí s tím,, opěvovaným a suverénním Vrchlabím,, hrát důstojnej hokej. No a oni nejen že ho hráli, oni byli prostě dnes lepší a zaslouženě vyhráli. Klobouk dolů před klukama, kteří chodí do práce, od 6-13 hodin dnes pracují a pak nastoupí proti nám. My dnes na půl plynu(a to týmu hodně fandím).Kdyby jsme dnes v půli první třetiny prděli 5:0,nikdo by se nedivil. Nehráli jsme dobře dopředu, nehráli dobře dozadu kde jsme dělali chyby, prostě dnes z naší strany fuck. (abych byl spravedlivej, líbil se mi jen Hozy kterej lítal a v poli měl chuť hrát, a pak gólman, kterej udržel koukatelnej výsledek)...
Takže se budu snažit zapomenout co jsem viděl...

PepaHCV | Vrchlabí
19.02.2020, 18:16

Teď to změnili na branku z 5 minuty, asi v tom má někdo zmatek. No co otočíme Smajlík

Pepahcv | Vrchlabí

Klasicky dobře fungující (bez ironie) onlajny z Mostu dnes jaksi nefungují takže koho by zajímal výsledek tak je na livesport zde: odkaz

Zatím prohráváme brankou z 1 minuty 1:0 a myslím že i ten livesport má trochu zpoždění...