HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-5" |  vypnout filtr
 
RSS
 
PepaHCV | Vrchlabí
05.06.2018, 12:04
 
 
Paboubek: Je nutno dodat že vše nebyla jen idylka jak popisuješ, ale s Libercem jsme byli propojeni jako klasická farma. Bylo sice hezké občas vidĕt hráče co hrál i tady v televizi, na druhou stranu jsme byli plnĕ odkázáni na to co z Liberce přijede a to už nechci. Tohle vedení je podle mĕ rozumnĕjší. Přesto nad Hradcem nikdy skákat radostí nebudu a to už proto že jezdim leta na extraligu do Pardubic takže je to nejvĕtší rival. Jsem rád že naše vedení nezvolilo cestu koupĕ jako třeba HK (ten by se jinak do extraligy nikdy nedostal...)

K vyjádření pana Kmoníčka, což tedy rozhodně doporučuji přečíst tak nám tu předběžně slibují 20 leté hráče a brankáře na pozici 2, nebo 3. Bylo by dobré posílit v brance. Nic proti Jelenovi, ale potřebujeme dva vyrovnanější brankáře. V Hradci je teď Pavelka, který by měl dostávat více příležitostí, ale tak nějak si neumím představit že by sem jel Maxwell Smajlík Velice zajímavá je pak poslední věta že další postup budou společně řešit až Vrchlabí vyřeší obsazení trenérského postu. Že by nějaká změna?
 
 
jinfa | vrchlabí
05.06.2018, 11:21
 
 
Koukni na stránky HK-odpovědi GM(p.Kmoníček).....,něco se tam ohledně nás dozvíš... Smajlík
 
 
05.06.2018, 08:32
 
 
Já si s úsudkem počkám až nám J. Jakubec sdělí jména hráčů. Věřím, že kostra zůstala stálá, dojde k doplnění o hráče, kteří zde již nastupovali ať Moníci, Chalupa či Havránek, dále pak vrátivší se odchovanec Kynčl, třeba i Pilař, prostě kluci, kteří mají v sobě potenciál a i vztah ke klubu a pak by mělo být všechno v pořádku. Ovšem cesta do WSM je hodně dlouhá a těžká...Bude stačit tréninkový systém jako doposud? Nebo se bude muset více...Věřím, že na všechno se již brzy dozvíme odpovědi.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.