A Team

Souhrn mládeže 17.3. - 18.3.2018

23.03.2018
Daniela Udatná

Přinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.

4. třída (2008) - K poslednímu mistrovskému utkání zajížděla naše 4. třída do Náchoda. Oslabený tým o několik hráčů se silným soupeřem držel krok po celý zápas, avšak soupeř byl produktivnější a nakonec zaslouženě vyhrál 10:6.
Mladší žáci - V sobotu bylo na našem stadionu k vidění poslední mistrovské utkání, které bylo v celém jeho průběhu velmi vyrovnané. Přesto, že jsme vedli velkou část zápasu 2:1, soupeř otočil průbežný stav na 2:3 v jeho prospěch. Náš tým to však nezabalil a odměnou mu bylo vyrovnané v úplném závěru utkání, zápas tedy skončil zaslouženou remízou 3:3.
Starší žáci - Do utkání naši starší žáci nevstoupili dobře a brzy jsme prohrávali 0:2, ale od té doby soupeře začali přehrávat a vytvořili si i velké množství brankových příležitostí, hosty však držel svými zákroky jejich brankář. Nakonec se našemu týmu podařilo skóre srovnat a ve třetí třetině jsme šli za vítězstvím, avšak nepodařilo se nám proměnit velké množství šancí a bohužel po odraženém kotouči a následné dorážce se soupeř dostal do vedení 2:3, což jsme již nedokázali ve zbytku utkání zvrátit.
Mladší dorost - Tuto kategorie čekal velmi težký soupeř z Kolína, který má po celou sezónu velmi dobré výsledky. Strach a obavy ze soupeřovy hry byly na našich hráčích patrné od začátku zápasu. Postupem času se s tím, ale naši hráči srovnali a hra se postupně vyrovnávala. Přesto však vyhrálo zaslouženě mužstvo Kolína poměrem 8:2.
Starší dorost - Předposlední mistrovské utkání staršího dorostu skončilo pro naše barvy vítězstvím. Přestože náš tým vstoupil do zápasu vlažně a po první třetině jsme v Třebechovicích prohrávali, nakonec se projevila větší herní kvalita našeho mužstva a zaslouženě jsme zvítězili 10:5.