HC Stadion Vrchlabí – Jsme ve II.lize

Jsme ve II.lize

31.10.2013

Tak to všechno dopadlo, posunuli jsme Vrchlabí do druhé ligy, přesně tak, jak si všichni přáli. Ptali jsme se, rozmýšleli a nakonec jsme do toho šli. I když někteří by možná radši na zimáku viděli tržnici, my jsme se rozhodli vrchlabský hokej zvednout.

Jsme rádi, že vrchlabská mládež tak bude mít odpovídající zázemí pro svůj rozvoj. A hlavně – druhá liga prostě Vrchlabí sluší. Naši fanoušci nás podporovali i v nelehkých časech, tudíž je to také odměna pro ně.
A za to, že to tady u nás tak je, patří velké poděkování městu Vrchlabí, které hokej a sport vůbec podporuje, dále si velmi vážíme všech našich partnerů, kteří se na hokeji podílejí spolu s námi, protože bez jejich finanční podpory by to také nešlo. Získali jsme mezi vrchlabskými podnikateli lidi, kteří stejně jako my mají rádi hokej a ví, že bez peněz se sport dělat nedá. A stejně tak dobře vědí, že hokej podporují pro svůj dobrý pocit a pro radost. My jsme rádi, že partneři jsou s námi proto, že jsou to Vrchlabáci, pro které je hokej hlavně to srdíčko a oni chtějí, aby hokej ve Vrchlabí zůstal. Nedělají to pro peníze. Jak už jsme řekli, pro většinu z nich je to srdcová záležitost, stejně jako pro náš fan klub, který tímto také zdravíme a děkujeme za jeho přítomnost na zápasech. Hokej je jedna z radostí, kterou můžeme všichni podporovat a bavit se jím.

Milí diváci, mužstvo si velice cení vaší podpory, ale také vás potřebuje na tribunách. Fanoušci jsou hnacím motorem celého týmu, hráči cítí vaši podporu a snaží se ji oplatit. Nezapomeňte na to, že jste naším šestým hráčem. A diváci ve Vrchlabí vždy byli v hokejovém světě pojmem. Velmi si vážíme toho, že zrovna vy jste tím největším a nejštědřejším sponzorem a partnerem klubu. Jsme rádi, že chodíte na celý hokej, máte svá místa a je to pro vás společenská událost. Vy jste tím hlavním motorem pro hokej ve Vrchlabí. Tak pojďme všichni spolu zaplnit ochozy zimního stadionu a vytvořit bouřlivou atmosféru, vytvořit modrobílé peklo, ze kterého budou mít soupeři strach již při nástupu na led. Spolu s vámi to zvládneme.

Vedení HC Stadion Vrchlabí