Žáci

HC VCES Hradec Králové - HC Krkonoše - 5.třída

18.10.2010
Barbora Bjelková

Oboustranně vyrovnaný zápas 5 třídy. V první třetině nebyl lepší soupeř, na obou stranách byli šance, naši hráči bojovali a bez žádných velkých chyb uhráli bezbrankovou první třetinu. Ve druhé třetině byl obraz hry úplně stejný jako v první třetině, až na to, že se jako první prosadili domácí hráči, kteří otevřeli skóre. Dvě minuty nato jsme z trestného střílení zásluhou Skleničky vyrovnali stav. Třetí třetina byla bojovná a až v čase 54,27 kdy rozhodčí poslal naše hráče do tří, po vyhraném vhazování, kdy jsme kotouč dostali do středního pásma , kde si najel Šlaicher a z úniku poslal naše hráče do vedení.Ještě stále v oslabení už ve čtyřech jsme v době 58,24 inkasovali na 2:2. Velmi dobré a bojovné utkání sehráli naši hráči. Všichni si zaslouží pochvalu, jak v útoku tak v obraně, ale také brankář Haas držel mužstvo nad vodou.

Dne 16.10.2010 sehrál celek HC Krkonoše zápas proti celku HC VCES Hradec Králové.

Sestava Krkonoš Haas,– Zdeněk, Jonáš, Karlecová, Koldovský, Kubalák – Šlaicher, Poul, Řehák, Sklenička, Bárta, Berisha, Rychlovský,

Stav utkání po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1