HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 článků

18.3.První mečbol může Stadion využít v KolíněKOL - VRC, 0.kolo | Raina TomanováV posledním zápase se domácímu Vrchlabí podařilo převzít vedení v sérii díky vítězství 2:1. Kolín tak bude na svém ledě bojovat o páté utkání, které by rozhodlo o postupujícím do dalších bojů.
17.3.Vrchlabí vede sérii 2:1!VRC - KOL 2:1, 0.kolo | Vendula SahánkováVrchlabští si v dnešním zápase vzali vedení série na svou stranu. V první třetině se trefil při hře 4 na 4 Jaroslav Bednář za asistence Pavla Mrni, ve druhé třetině skóroval Patrik Urban s asistencî Bednáře a Aleše Půlpána. Na konci 56. minuty se trefil za Soukupova záda kolínský Václav Jankovský za asistence Jana Hanzla. Hosté tak vytvořili tlak na domácí, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Domácí si tak připsali druhé vítězství v sérii
16.3.Třetí utkání semifinále odehraje HC Stadion na domácím leděVRC - KOL 2:1, 0.kolo | Lucie HorčičkováV neděli 17. března 2019 odehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě třetí utkání proti Kolínu, tak neváhejte a přijďte si pořádně zafandit. Stav série je nyní 1:1.
K tomuto zápasu jsme si pro Vás připravili soutěž “BARELY”, ve které si 4 vybraní soutěžící zasoutěží o dárkové balíčky od partnera utkání, kterým je V&T.
15.3.Z Kolína veze Stadion vítězstvíKOL - VRC 1:6, 0.kolo | Vendula SahánkováV první třetině se týmy vzájemně oťukávali, postupně rozjížděli hru. Ve druhé třetině se vedeni ujal vrchlabský tým, během 10 minut se vedl o tři branky. Poslední třetina přinesla jednu branku domácích, kterou vstřelil Michal Procházka a další tři branky vrchlabských. Hráči utkání byli vyhlášení Jiří Vašíček a Martin Sejpal. Série je tak vyrovnaná 1:1.
14.3.Ke druhému zápasu semifinále vyrazíme do KolínaKOL - VRC 1:6, 0.kolo | Raina TomanováPo vítězství nad Děčínem se HC Stadion ve středu utkal se soupeřem z Kolína. Jejich první vzájemný zápas v play off skončil lépe pro soupeře, který z Vrchlabí odjížděl s výhrou 6:4 a v pátek se představí před domácím publikem.
13.3.První zápas série vyhrávají kolínští KozlovéVRC - KOL 4:6, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní třetina začala ve svižném tempu a první branku zápasu vstřelil kolínský David Šafránek. První třetina skončila nerozhodně 2:2, kdy se za domácí trefil Pavel Mrňa a Jan Berger, za hosty pak kromě Šafránka ještě Robin Netušil. Ve druhé třetině zvýšili hosté náskok na 4:5. Ve třetí třetině proběhlo několik potyček na ledě a v poslední minutě se trefil děčínský Marek Němec a zpečetil tak výsledek dnešního zápasu. Sérii tak vede po prvním zápase SC Kolín.
12.3.Ve 2. kole play-off se utká Stadion proti KolínuVRC - KOL 4:6, 0.kolo | Lucie HorčičkováPo týdenní pauze, kterou přinesla výhra 1. kola nad Děčínem, nás čeká 2. kolo play-off. V tom se HC Stadion utká proti kolínským Kozlů. První utkání se odehraje již tuto středu 13. března 2019 na vrchlabském zimním stadionu.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o skipassy od partnera utkání, kterým je Skiareál Špindlerův Mlýn. Více informací o soutěži naleznete níže.
6.3.Třetí výhra pro Vrchlabí!VRC - DEC 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováVrchlabí získalo třetí výhru a tím tak vyhrálo první kolo play-off. Pro HC Děčín tím sezóna končí. Skóre zápasu otevřel v 5. minutě Tomáš Jirků, druhou branku přidal v 32. minutě Jan Berger. Hosté dokázali Soukupa prostřelit ve 45. minutě, kdy se trefil Zdeněk Petráš. Domácí si své vítězství pojistili 26 vteřin před koncem zápasu díky střele Štěpána Matějčka a tak mohou slavit postup do semifinále.
5.3.Třetí zápas play-off znovu ve VrchlabíVRC - DEC 3:1, 0.kolo | Vendula SahánkováTřetí zápas play-off se odehraje opět na vrchlabském zimním stadionu, a to 6.3.2019 v 18 hodin. Sérii vede krknošský tým 2:0.
Na středeční utkání jsme si pro Vás společně s partnerem utkání Rodinným pivovarem Hendrych připravili akci "Přijď v dresu a ochutnej speciál". Více informací najdete níže.
4.3.Vrchlabí bere další bod!DEC - VRC 4:5, 0.kolo | Raina TomanováSkvělý závěr utkání předvedlo dnes HC Vrchlabí na ledě Děčína. Hosté vedli už 2:0 po dvou slepených gólech, ještě v první třetině se ale Děčín dotáhl. V polovině utkání už si Děčín vzal vedení na svou stranu a dotahovali hosté. Nakonec se o vítězi utkání rozhodlo 10 vteřin před koncem třetí třetiny, kdy se trefil vrchlabský Bednář a zajistil tak pro Vrchlabí tři mečboly.
3.3.K druhému zápasu prvního kola jedeme do DěčínaDEC - VRC 4:5, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání zajíždí HC Stadion k soupeři do Děčína. Vrchlabí v prvním zápase prvního kola playoff zvítězilo na domácí půdě poměrem 5:2 a k Medvědům tak naskočí s náskokem jednoho vyhraného zápasu.
2.3.Vedeme sérii 1:0!VRC - DEC 5:2, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní zápas play-off skončil pro vrchlabské vítězně. Ač závěrečné minuty se HC Děčín snažil dát domácím ránu a srovnat stav, vrchlabští se nedali a vybojovali vítězství 5:2. Za domácí dnes branky vstřelili pánové Jan Berger, Štěpán Havránek, Jaroslav Bednář, Tomáš Půlpán a Pavel Mrňa, z hostujícího týmu se trefili Tomáš Faigl a Štěpán Kuchynka.
1.3.První zápas play-off je tu!VRC - DEC 5:2, 0.kolo | Vendula SahánkováPrvní kolo play-off je tu! Proti HC Stadion se postaví HC Děčín. V základní části se celky potkaly dvakrát, první společný zápas vyhráli děčínští, druhý vrchlabští. První zápas se odehraje na půdě krkonošského celku. I tentokrát je pro Vás připravená tipovací soutěž, více informací níže.
26.2.Z Letňan si HC Stadion veze 3 bodyLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas otevřeli rychlou akcí domácí, když 21 vteřin po začátku zápasu vstřelil gól Martin Kotyra. Ale vrchlabští nenechali na odezvu dlouho čekat a v 9. minutě stav srovnal Aleš Půlpán. Ve druhé třetině vstřelili vrchlabští další dvě branky. A poslední dvě branky zápasu padly v posledních čtyřech minutách, kdy se nejprve trefil vrchlabský Kastner a o minutu později letňanský Horák. HC Stadion si tak odváží domů výhru 4:2 nad Letci.
25.2.K poslednímu zápasu základní části vyjíždíme do LetňanLET - VRC 2:4, 42.kolo | Vendula SahánkováPoslední zápas základní části odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě letňanských Letců v Praze již toto úterý 26.2.2019 od 18:00.
23.2.Body putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováTři body za vítězství putují z Vrchlabí do Dvora Králové nad Labem. Dvorští začali aktivní hrou a hned v 9. minutě zasadili puk za Soukupova záda. Během dvou minut tam skončil puk znova. V druhé třetině byl úspěšný Bednář, když ve 33. minutě prostřelil Janského a podruhé se mu to povedlo ve 3. třetině a srovnal tím skóre zápasu. Ale hosté se nevzdali a 13 vteřin před koncem dal vítězný gól Faltys. HC RODOS tam zvýšil počet bodů v tabulce na 52.
21.2.Do Vrchlabí zavítá HC RODOS Dvůr Králové nad LabemVRC - DKL 2:3, 41.kolo | Vendula SahánkováNa led vrchlabského celku zavítá v sobotu 23. února 2019 další podkrkonošský tým, a to HC RODOS Dvůr Králové nad Labem.
K tomuto utkání jsme si pro Vás opět připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED". Tentokrát můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je Havex auto, doplněné o dva denní skipassy od Skiareálu Špinlerův Mlýn. Více info naleznete níže.
16.2.Z Trutnova se bohužel vrací HC Stadion bez bodůTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Vendula SahánkováV podkrkonošském derby se vrchlabskému celku moc nedařilo, trutnovští nasadili rychlé tempo hned na začátku zápasu, kdy rychle po sobě vsadili za Soukupova záda dvě branky. Stadion snížil o branku ještě v první třetině. Druhá třetina se nesla ve znamení vyloučení na obou stranách. V poslední třetině oba celky nasadili vysoké tempo, které vygradovalo do dalších vyloučení a také dalších branek. Trutnov se tak raduje z výhry a vrchlabští domů odjeli s prázdnou.
15.2.Další zápas odehraje Stadion v TrutnověTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Vendula Sahánková
15.2.Odchovanec Perička olympijským šampiónem!KlubNemalým úspěchem se blýskl reprezentační výběr do 17 let, který ovládl hokejový turnaj na Evropském olympijském festivalu mládeže. Součástí vítězného týmu byl také vrchlabský odchovanec, Tomáš Perička.
11.2.Podpořte společně se Supras vrchlabský tým v TrutnověTRU - VRC 4:2, 40.kolo | Jiří HozákSupras Vrchlabí pořádají v sobotu tradiční výjezd autobusem na derby do nedalekého Trutnova. Přidejte se a pojeďte zafandit, při zřejmě posledním výjezdu základní části a také zřejmě posledním derby této sezóny.
9.2.Vrchlabí rozstřílelo ŘisutyVRC - RIS 15:0, 38.kolo | Raina TomanováPrvní třetina vypadala vyrovnaně. Druhou část vyhráli domácí už 7:0 a třetí zakončili vítězstvím 6:0. Naprostý debaklem tento zápas skončil pro hostující Řisuty. Nezvládly utkání proti favoritovi a domů odjely s přídělem patnácti branek.
8.2.Vrchlabí přivítá na svém ledě ŘisutyVRC - RIS 15:0, 38.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání nastupuje HC Stadion proti týmu z Řisut. Hosté jsou ve své skupině Sever na šestém místě v tabulce, na kontě mají 38 bodů. To Vrchlabí jede opět na vítězné vlně, se 73 body je na prvním místě v tabulce a má jistotu play-off.
6.2.Vrchlabí urvalo body proti jabloneckým VlkůmVRC - JAB 3:1, 37.kolo | Raina TomanováPo první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas, druhá část přinesla pouze jedinou branku, a to v jablonecké síti po střele Bendíka. Poslední třetina nabídla hned tři branky, dvě do hostující branky a jednu do té vrchlabské. Domácí byli v dnešním utkání aktivnější a zaslouženě berou tři body.
5.2.Další utkání odehraje Stadion proti Vlkům z JablonceVRC - JAB 3:1, 37.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 6. února 2019 čeká naše hokejisty napínavý souboj o první příčku tabulky s Jabloncem. Ten Stadionu se svými 67 body šlape na paty... Podaří se Stadionu nad rivalem z Jablonce zvítězit a udržet si tak první místo? Přijďte svůj tým podpořit již zítra od 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.
2.2.Vrchlabí ukořistilo výhru v SokolověSOK - VRC 0:1, 36.kolo | Raina TomanováPo bezbrankových dvou třetinách se v poslední minutě třetí části diváci dočkali branky. Bohužel pro sokolovské hráče skončil puk v jejich síti a HC Stadion si zajistil výhrou všechny tři body a upevnil si tak první místo v tabulce.
1.2.HC Stadion zavítá do SokolovaSOK - VRC 0:1, 36.kolo | Raina TomanováDalší vzájemný zápas mezi Vrchlabím a Sokolovem se odehraje již v sobotu 2. 2. 2019. První duel dopadl lépe pro Vrchlabí, které zvítězilo nejtěsnějším rozdílem 1:0. Oba dva týmy jsou na vrcholu tabulky ve svých skupinách.
1.2.Finální změny v sestavě A-týmuLucie HorčičkováJelikož včera skončila možnost veškerých přestupů, rádi bychom Vás seznámili s posledními změnami, které se odehráli v našem A-týmu.
30.1.Vrchlabí odjelo z Nymburka s prázdnouNYM - VRC 3:2, 35.kolo | Raina TomanováPo bezbrankové první třetině se v polovině utkání dostalo do vedení Vrchlabí. O vítězi rozhodla třetí část, ve které dokázal Nymburk srovnat krok. O minutu později už ale opět vedl HC Stadion. Od 52. minuty však na ledě vládli domácí. Otočili stav utkání dvěma brankami během půl minuty.
29.1.Ve středu čeká HC Stadion cesta do NymburkuNYM - VRC 3:2, 35.kolo | Lucie HorčičkováDalší utkání, které HC Stadion Vrchlabí čeká, je proti Nymburku, se kterým se letos setkal již třikrát. Skóre na zápasy je nyní 2:1 pro Vrchlabí. Podaří se Stadion navýšit skóre na 3:1? Zápas se odehraje již tuto středu 30. ledna 2019 od 18:00 hodin v Nymburku.