HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - Vrchlabí 2:2

Ze zápasu v Hradci vykvetla remíza

31.08.2010
Jan Brumlík
H r a d e c K r á l o v é - Na ledě v Hradci Králové se střetly v přípravě dosud nepříliš úspěšné týmy. Proti Vrchlabí si Hradec připsal teprve druhou remízu, zbylá čtyři utkání skončila pro tento tým nezdarem. Domácí začali utkání lépe, když v desáté minutě otevřel skóre Jan Hruška. Ještě do přestávky se podařilo vrchlabským vyrovnat, a to zásluhou bekhendového blafáku Jakuba Drábka. Hradec se opět ujal vedení krátce po přestávce, když přesně zamířil Zdeněk Kubica. Tento stav vydržel až do začátku třetí části, kdy opět srovnal Tomáš Bláha. Na tuto branku už nedokázali domácí odpovědět, ani Vrchlabí navázat a protože se týmy nedohodly na prodloužení, ani na nájezdech, skončilo utkání smírně 2:2.
přát., úterý 31.8.2010, 18:00
HK Mountfield HK
2:2
Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1  Branky a nahrávky: 10. Hruška (Roubík), 23. Kubica (Moskal) - 16. Drábek, 42. Bláha (Bauer) Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.