HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí II - Jičín 7:6

Vrchlabí II slaví první výhru

13.11.2016
Jana Poskerová
Velmi dobrý turnaj odehráli v neděli hráči a hráčka kategorie 2007 II, kteří se postavili Jičínu a Nové Pace. Smíšený tým kategorií 2009, 2008, 2007 si za bojovný výkon nezasloužil nic jiného než vítězství a následně remízu. Celý tým táhl za jeden provaz a nedalo se jim nic vytknout. Ač v zápasech museli dotahovat, ukázali svou sílu a odhodlanost. V brance ještě vše podpořil výborně chytající Míša Losenický.
4.kolo, neděle 13.11.2016,
Vrchlabí II
Jičín
Losenický - Kučera M., Posker, Charvát, Mach, Mrkva, Gabriel, Štěpánová, Buďárek, Kotyk
Třetiny: 3:2, 1:2, 3:2  Branky a nahrávky: Kučera M. 3x, Posker 2x, Gabriel, Charvát .
Vrchlabský tým nastoupil proti Jičínu v bojovné náladě a všichni hráči a hráčky se vyhecovali natolik, že urvali na svou stranu krásnou výhru.