V předposledním zápase Vrchlabí nebodovalo

8.6.2015, Raina Tomanová

Inline sezona se chýlí ke konci a vrchlabští hráči mají za sebou předposlední kolo. V něm zajížděli na hradecký stadion, kde se střetli s třebechovickým týmem. Tentokrát však hosté nevybojovali ani bod a odjížděli s prázdnou.

IHC Třebechovice - Vrchlabí
(2:1, 2:3, 2:0, 1:2)

20.kolo, neděle 7.6.2015, 15:00

Branky a nahrávky: 5., 36. Jareš (Šimoníček, Luštinec P.), 20., 40. Šimoníček (Tomášek, Višňák), 8.Plíhal (Luštinec P.), 21. Višňák (Tomášek, Jareš), 31. Smutný (Podzimek) - 12., 22. Smékal (Kerekanič), 18., 45. Vacek (Erban, Kerekanič), 21. Hlaváč (Kerekanič, Smékal), 39. Fiala (Chleborád). Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Votroubek, Karlík. Průběh utkání: 2:1, 4:4, 6:4, 7:6.

IHC Třebechovice: Dvořák - Tomášek, Višňák, Jareš, Šimoníček, Kostka, Luštinec P., Podzimek, Smutný, Řezníček, Plíhal

Vrchlabí: Abrahám - Fiala, Kadavý, Erban, Chleborád, Kerekanič, Vacek, Smékal, Hlaváč

Pod kostkou královehradeckého zimního stadionu se vrchlabským bez Bláhy, Bendíka (zranění) a Oppelta (prac. povinnosti) nepodařilo zopakovat výkon z předposledního kola a s týmem z Třebechovic prohráli 7:6. Třebechovičtí dokázali proti našemu "mládí" využít zkušenosti s inline hokejem.

Převzato z třebechovických stránek:

Existenční zápas pro turnaj v play off pro domácí (Třebechovice) proti hostujícímu Vrchlabí vyšlo bodově na 100 %. Hosté přijeli bez nejlepšího střelce Bláhy a domácí se dostali do role papírového favorita. Ovšem situace na ploše byla jiná. Domácí se sice ujali vedení, ale Vrchlabí vždy kontrovalo. Hosté potřebovali body, aby měli jistotu postupu a domácí aby neztratili šanci hrát o postup. Po třetí čtvrtině vedli domácí o dvě branky, ale v poslední části to byl boj o každý puk. To se projevilo v závěru utkání, když domácí vedli pouze o jednu branku a hosté ve snaze prodloužit zápas dělali vše. Odvolali brankáře a začalo pravé drama. Došlo i na pěstní souboj, ale domácí si vítězství již vzít nedali.

Foto: Václav Mašinda