HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 3:2

Mladší dorost porazil Kolín

11.12.2016
Na domácím ledě se dařilo týmu mladšího dorostu, kterému se opět podařilo porazit soupeře. Tentokrát odjížděl s prázdnou Kolín.
20.kolo, sobota 10.12.2016,
3:2
Kolín
Holubec, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Mlčák, Moravec, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Hynek, Bujárek, Jirkovský, Voděrek
Kvasil, Junek, Pokorný, Zugar, Grauer, Obr, Šupík, Kopecký, Naďo, Havránek, Vrabec, Míšek, Klazar, Barták, Hubschmann, Vyvial, Pilný, Vaňkovský
Třetiny: 0:0, 3:0, 0:2  Branky a nahrávky: Voděrek (Hynek,Vognar), Novák (Bujárek), Kroh (Minařík) .
V první třetině předvedly oba týmy celkem vyrovnaný hokej, hosté z Kolína byli občas útočnější, ale domácí podržel skvěle chytající Ondra Holubec, který vychytal již téměř jasné branky. Druhou třetinu ovládli třemi góly domácí. Situace se zkomplikovala v poslední třetině, kdy se kolínští snažili zvrátit stav utkání ve svůj prospěch. Domácí se však statečně drželi. Ke konci utkání odvolali hostující brankáře a nastoupili na led v šesti. Během chvíle se jim doslova přestřelkou na domácího gólmana podařilo snížit stav utkání na 3:2. Domácí je ale naštěstí dál nepustili a připsali si další cenné body.