HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Parbubice B - HC Krkonoše 11:4

Mladší dorost opět bez bodu

09.10.2016
Ani v 7.kole se týmu mladšího dorostu nepodařilo získat body za misrovské utkání, tentokrát byli poraženi týmem z Pardubic.
7.kolo, neděle 9.10.2016,
Parbubice B
11:4
Kraus, Batěk, Školoudík, Kučera, Voženílek, Vltavský, Votava, Pirner, Hrdlička, Pavelka, Pavlata, Hykl, Langr, Nedelka, Kubíček, Divíšek, Štastný, Lichtag, Prýl, Hebek, Pavlík, Svoboda
Holubec, Nosek, Lukeš, Křížek, Lanta, Minařík, Bonaventura, Štembera, Novák, Mikysa, Vognar, Kroh, Matloch, Bujárek, Jirkovský, Šlaicher, Mlčák, Červíček, Šebek
Třetiny: 1:1, 5:0, 5:3  Branky a nahrávky: Bujárek, Červíček (Šlaicher), Matloch (Vognar), Novák (Matloch).

Zápas proti Pardubicím probíhal v Chrudimi. Hostům z Krkonoš se podařilo otevřít skóre zápasu, ale soupeř záhy vyrovnal. Druhá perioda se nesla ve znamení střel na hostujícího brankáře, domácí se trefili 5x a získaly jasný náskok. Poslední třetina sice přinesla oživení na straně hostů a 3x se jim podařilo proměnit, domácí však také nezaváhali a tak hostující gólman znovu 5x inkasoval. Týmu mladšího dorostu se tak opět nepodařilo získat body.